Akce

11.07.2012-15.07.2012, Areál likérky R. Jelínek

Masters Of Rock 2012

Nightwish 2012Masters Of Rock 2012Jubilejní 10. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR zná svého headlinera, je jím Celosvětově nejúspěšnější metalová kapela posledních 10 let - NIGHTWISH!

Připravte své hlasivky na křik a zpěv, připravte se na metalový sen. Finové NIGHTWISH se po 3 letech vrací na pódium festivalu Masters Of Rock s ohromující megashow, s produkcí, která čítá několik kamionů! A nejen to! NIGHTWISH vám představí své nové, koncepční album "Imaginarium", metalové album plné fantasií zahalených v surrealistickém hávu. Jde o vskutku fantastické hudební dílo o 13 písních, ke kterému kapela dokonce natočila muzikálový film, kde jsou videoklipy k jednotlivým písním propojeny dialogy v jednu souvislou dějovou linii. Píseň "The Last Ride Of The Day" se dokonce stala oficiální hymnou letošního mistrovství světa v ledním hokeji, které startuje ve Finsku a ve Švédsku již 4. května! Alba se prodalo již téměř 1 milion kusů, což je více než posledního alba Iron Maiden! Nightwish je komerčně nejúspěšnější metalová kapela posledních 10 let. S NIGHTWISH zkrátka opět velkolepě ožijí všechny naše noční můry a sny...připravte se na tu jízdu! NIGHTWISH a jejich fantastická megashow, headlinerem festivalu Masters Of Rock 2012!

Letos se ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky Rudolf Jelínek scházíme tedy již po desáté! Oslava tohoto významného jubilea festivalu bude opravdu velkolepá. Spolu s námi budou slavit samá velká a zajímavá jména rock-metalového světa! Podívejte:

Masters Of Rock 2012

NIGHTWISH, WITHIN TEMPTATION, EDGUY, SABATON, THIN LIZZY, KAMELOT, ARCH ENEMY, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, DEATHSTARS, PAIN, UNISONIC, GOTTHARD, EXODUS, TIAMAT, PAUL DI ANNO, SIRENIA, FREEDOM CALL, FIREWIND, HELL, THE SORROW, Kissin´ Dynamite, Saltatio Mortis, Suicidal Angels, Milking The Goatmachine, Skyforger, Bloodbound, Odium, Ribozyme, Horkýže Slíže, Arakain s Lucií Bílou, Citron, Škwor, Doga, Visací zámek, Vitacit, Salamandra, Legendy se vrací, Sebastien + Roland Grapow, ZakázanÝ ovoce, Mistake.

První potvrzené kapely byly ohlášeny také na druhou ALFEDUS MUSIC STAGE! Jsou to např. angličané NEONFLY a další populární a známé kapely jako Chaos In Head, Checkpoint, Eagleheart, Dying Passion,Traktor, Metropolis (SK), Porta Inferi, Tristana (SK), Hand Grenade, Blamage, Personal Signet, Mad Frequency (SK), Rimortis nebo Remains Of Force.  Další kapely zde budou ještě přibývat. Je na co se těšit!

EDGUY (Ger) - šílený Joker opět zasahuje! Nová deska EDGUY "Age Of The Joker" sklízí celosvětově ohromné úspěchy a nejinak je tomu na live koncertech, které EDGUY letos na podzim odjeli. Oba koncerty, pořádané agenturou Pragokoncert byly beznadějně vyprodány, a tak se populární vysmátý metalový Joker spolu s Tobi Sammetem a jeho smečkou vrátí, tentokrát na pódium Masters Of Rock 2012!

Masters Of Rock 2012

GOTTHARD (Swi) - před rokem ještě neuvěřitelné, se nyní stává realitou. Švýcarská hard-rocková legenda GOTTHARD je po tragické smrti Steve Lee zpět s novým zpěvákem! Smrt Steva Lee zasáhla celý svět, ale zbylí členové kapely GOTTHARD po čase našli ten nejlepší lék na bolest způsobenou touto nečekanou ztrátou, vzchopit se a pokračovat v úspěšném tažení hudebním světem dál! Konkurzu na nového zpěváka se zúčastnilo na 500 zpěváků z celého světa a tím nejlepším se stal domácí, švýcar Nic Meader. Jeho příchod do kapely byl, jakoby zapadl poslední chybějící kousek do puzzle kapely GOTTHARD. Nic a zbytek kapely si naprosto sedli jak hudebně, tak osobně a již nyní šťastně vzniká zbrusu nové hudební dítko znovuzrozené kapely! První ochutnávka zde. Celosvětový comeback hard-rockových miláčků GOTTHARD na Masters Of Rock 2012!

FIREWIND (Gre) - časy velkých kytarových mágů se zdají být pryč. Zůstává již jen několik málo vzácných exemplářů, kteří stále drží čest a slávu tohoto nástroje. Řek Gus G. je jedním z nich. Ne nadarmo si ho sám Ozzy Osbourne vybral na místo Zakka Wildea. Existuje vůbec větší vyznamenání pro kytaristu? Důvodem je prostě výjimečné kytarové umění, které Gus G. předvádí. Už od roku 2002 jeho kapela FIREWIND dodává dokonale vypilované a chytlavé melodie, které neztrácí nic na síle a dramatičnosti a jejich hity se směle řadí vedle toho nejlepšího od Dia, Scorpions či Stratovarius. Vydobyli si absolutně nedotknutelnou pozici na poli power metalu. Na jaře vydají novou desku, a v létě se pak poprvé představí na Masters Of Rock festivalu!

BLACK MAJESTY (Austrálie) - jedna z nejpopulárnějších australských heavy-metalových kapel se po 5 letech vrací na pódium Masters of Rock. Po úspěšné desce "In Your Honour" (2010), která byla poctou všem věrným fanouškům, jsou nyní kluci ve studiu a pod taktovkou Rolanda Grapowa vzniká nová, jejich již pátá deska, která vyjde v květnu 2012 a bude představena na největších festivalech v Evropě, Masters Of Rock nevyjímaje!

A Pozor! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Za super zaváděcí cenu, platnou do konce ledna 2012 nebo do vyprodání druhé emise vstupenek za 900,-, je můžete objednávat zatím POUZE přes www.mastersofrock.cz, tel: 577 432 580, 224 235 267, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a nebo si je můžete zakoupit ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a nebo v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1. (9 - 16 hod.).


Začátek akce:
Info: 900 Kč do konce ledna
Odkazy: Within Temptation: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Sabaton: Marast databáze  |  Thin Lizzy : Marast databáze  |  Arch Enemy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Stratovarius: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Deathstars: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Pain: Marast databáze Homepage  |  Unisonic: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Exodus: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Tiamat: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Freedom Call: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Saltatio Mortis: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Suicidal Angels: Marast databáze Myspace Homepage  |  Milking The Goatmachine: Marast databáze Myspace  |  Edguy: Marast databáze  |  Nightwish: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze