Akce

01.11.2012, Futurum Music Bar

Never Say Die 2012 v čele s WE CAME AS ROMANS a dalšími pěti kapelami

Never Say Die 2012

We Came As RomansJiž pět let si pod hlavičkou putovního cirkusu Never Say Die! tour dávají dostaveníčko špičkové moderní kapely a jako každý podzim se i letos můžou čeští fanoušci těšit na pražskou zastávku tohoto turné. Ve čtvrtek 1. října zasáhne klub Futurum metalcorová smršť v podobě sedmi vybraných mladých kapel, které se dostaly do letošního výběru tohoto nejprestižnějšího core-metalového turné.

Jako headliner se představí kapela stejně tak mladá jako populární, WE CAME AS ROMANS z Detroitu, hlavního města amerického automobilového průmyslu. Depresivní tóny ovlivněné chladným industriálním městem však rozhodně nečekejte, tvorba této formace je přímo nabita pozitivní náladou a srdceryvnými texty. Jejich unikátní mix post-hardcoru a metalcoru, obsahující jak technické pasáže a čistý zpěv, tak tvrdé breakdowny a poctivý vokální hardcore projev, je za pomoci neustálého koncertování dostal z pozice zahajovací kapely tohoto tour z před dvou let až na příčku hlavní kapely večera!

Bless The FallI arizonští BLESS THE FALL jsou čerstvou krví na moderní scéně a i oni se hlásí k odkazu jak metalcoru, tak post-hardcoru. Do středu pozornosti fanoušků i kritiků je dostalo jejich druhé – velmi oceňované – album ‚Witness‘ a se současným ‚Awakening‘ BTW rozhodně proměnili status jednoho z nejočekávanějších alb roku. Do Evropy se letos navíc vrací již podruhé a na Never Say Die‘ tour budou obhajovat titul jedné z nejexplozivnějších živých kapel vůbec, který jim byl udělen prestižní anglickým magazínem Kerrang!

Stick To Your GunsSTICK TO YOUR GUNS jsou s pěti alby, několika celosvětovými turné a zástupy věrných fanoušků na kontě, jedněmi z nejvýraznějších zástupců současné kalifornské hardcore scény. Jejich současná deska ‚Diamond‘ nabízí vyspělý corový materiál a je prozatímním vrcholem této kapely se silným potenciálem inspirovat!

FOR THE FALLEN DREAMS brzy oslaví 10 let fungování, za kterých vybrousili svůj mix dojímavého a zároveň silného songwritingu se silným důrazem na brutálně upřímné texty o životě a vztazích téměř k dokonalosti.

OBEY THE BRAVE se členy Despised Icon a Blind Witness v sestavě reprezentují kanadskou metal hardocrovou školu a patří k nejnadějnějším kapelám na scéně. Jejich obliba roste přímo raketovou rychlostí, jejich debutní album ‚Young Blood‘ přináší velkou dávku syrové energie s velkou dávkou smyslu pro melodii a dává tušit, že o těchto Kanaďanech ještě uslyšíme!

Večer otevřou mladící AT THE SKYLINES, jejichž vystoupení přinese vzletné melodie, kosti drtící breakdowny, zanícený zpěv, upřímné frázování a chytlavé struktury, čili všechno, co má taková show mít!

Koncert kapel We Came as Romans, Blessthefall, Stick to Your Guns, For The Fallen Dreams, Obey The Brave a At The Skylines proběhne 1.11.2012 v klubu Futurum. POZOR!! Klub bude otevřen již v 18:00h a první kapela odstartuje již o cca 20min později, proto nezmeškejte začátek koncertu a dostavte se s potřebným časovým předstihem!!! Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejích a budou v prodeji i na místě, od 17:30h. Více informací na www.obscure.cz


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze