Akce

15.10.2013, MeetFactory

Never Say Die Tour 2013

Never Say Die Tour 2013EmmureRok se s rokem sešel a máme tady další vydání putovního core-festivalu Never Say Die Tour 2013. Při pohledu na line-up musí být všem hned jasné, že se podařilo dát dohromady nesmírně silnou soupisku, která pojmu NSD rozhodně ostudu neudělá. Pražská zastávka se uskuteční 15. října v Praze v klubu MeetFactory a na místním pódiu se představí sestava kapel v čele s EMMURE, CARNIFEX, I KILLED THE PROM QUEEN, BETRAYING THE MARTYRS, HUNDRETH, NORTHLANE a HANDS OF MERCY.

Vstupenky na pražský koncert NSD Tour 2013 jsou k dostání ve všech běžných předprodejích Obscure promotion, kompletní info pak naleznete přímo na webu www.obscure.cz.

Jako jeden z headlinerů celého podniku se představí americká deathcorová úderka EMMURE.

CarnifexFrank Palmeri a jeho parta není zvyklá dělat kompromisy a jinak tomu nebude ani v Praze. Představí zde mj. své poslední album „Slave to the Game“, ale chybět nebudou ani zásadní pecky z minulých desek jako jsou „Speakers of the Dead“ nebo „Felony“. EMMURE budou na tomhle turné bourat haly a kluby, takže na viděnou v mosh pitu!

Betraying The Martyrs

Podobně jako jejich kolegové a krajané, i CARNIFEX budou jednou z hlavních ozdob tohoto koncertu. V roce 2012 sice oznámili svůj rozpad, ale naštěstí jim to nevydrželo dlouho a nyní se opět hlásí o slovo. Na NSD Tour se tak představí po dlouhé době opět živě a pro fanoušky špičkového death metal/coru nemůže existovat lepší zpráva.

I KILLED THE PROM QUEEN stále rostou a již dávno se nedá hovořit pouze o bočním projektu členů z různých žánrově spřízněných kapel. IKTPQ nyní míří do Evropy silnější než kdykoliv předtím, připraveni zabojovat s ostatními kapelami o pomyslné žezlo krále letošního NSD Tour.

I Killed The Prom QueenFrancouzské kapely nejsou běžně na NSD turné příliš zastoupené. Jednou z vlaštovek se stávají populární BETRAYING THE MARTYRS, kteří dávají jasně najevo, že by se na zemi Eiffelovy věže nemělo zapomínat. V Česku nejsou navíc díky svým minulým koncertům žádnou neznámou.

Hundreth

Jeden z potenciálních objevů tohoto ročníků mohou být Američané HUNDRETH, kteří jsou nahoru rychle se deroucí kapelou, které nechybí nic, co byste od podobné smečky čekali. Mají nadšení, energii, talent pro chytlavé skladby a nesporné hráčské umění. Uvidíte naživo!

Vedle australských velikánů I KILLED THE PROM QUEEN roste další australská slibná formace. Nese název NORTHLANE a produkuje typický surf-hardcore, který vás nakopne svou energií. Pro ukázku doporučujeme jejich aktuální labum „Singularity“, které řekne více, než tisíce slov.

Australská reprezentace potřetí – HAND OF MERCY doprovodí své kolegy a odstartují celý koncertní večer. Jejich jediným úkolem bude dostat vás do varu. Jako prostředek k tomu zvolí svůj řízný hardcore, který také bývá nazýván jako „mosh or bounce metal“.

www.obscure.cz
www.impericon.com


Začátek akce: 18:00
Info: 545 Kč
Odkazy: Emmure: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Carnifex: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze