Akce

23.04.2017, Melodka

Nuclear Desert Tour 2017 - Brno

Barbarská horda a přeživší nukleární války – ARALLU a NAURRAKAR na společném turné.

Po úspěšném vystoupení na MetalGate Czech Death Festu 2016 se do Evropy znovu řítí izraelská barbarská horda ARALLU, aby zničila vše svaté a zanechala po sobě jedinou věc – pořádný black-death metal.

Jak to již bývá, ARALLU se na turné nevypraví sami. Spolu s nimi vyrazí i domácí black metalová smečka NAURRAKAR. Ta vymění barbarskou středovýchodní tematiku za nukleární apokalypsu a všechny přítomné provede světem, v němž zažitá pravidla již dávno nefungují.

MetalGate Records srdečně zve všechny black metalové nadšence na nedělní dýchánek na Melodku!

Předkapela: Torc (http://www.torc.cz/)
Vstupné: 100 Kč
Otevření klubu: 19:30
Start: 20:00

-----------------------------------------------------------------------------------

ARALLU

 Arallu, kteří jsou na scéně od roku 1998, patří mezi nejznámnější izraelské black-death metalové skupiny. Jejich živelné koncerty a vytrvalá studiová práce jdou ruku v ruce s odhodláním a vůlí všech členů kapely. V konečném důsledku pak tato kombinace přináší své sladké ovoce v podobě koncertních zkušeností po boku velikánů Behemoth, Mayhem, Enslaved, Marduk či Tribulation, s nimiž měli tu čest hrát na izraelské půdě. Frontman, baskytarista a kapelník v jedné osobě – Moti „Butchered“ Daniel – však svou partu vede i k dobrodružstvím v Evropě, a tak se Arallu představili například v Německu, Švýcarsku, Maďarsku a Rakousku. Opomenout nesmíme samozřejmě ani naší domovinu – sama kapela totiž řadí vystoupení na MetalGate Czech Death Festu 2016, kde hráli ve společnosti Napalm Death, Dødheimsgard, Avulsed a mnoha dalších, mezi své milníky.

Muzika Arallu je mimo jiné poutavá pro pestrou škálu arabských středovýchodních nástrojů. Skupina zapojuje saz, úd (ano, i to je hudební drnkací instrument), kanonaki, darbuku a mnoho dalších nástrojů, které se mísí se smrtící palbou black-death metalu a vytváří tak pekelné válečné hymny typické pouze pro Motiho bandu.Zajímavostí je, že Arallu byli součástí filmů "Global Metal" (režie Sam Dunn) a "Un Monde De Metal" (režie Olivier Richard).

V současné době pánové chystají své nové album nazvané jednoduše „Six“. Novinka je plánovaná na přelom jara a léta 2017.

Videoklipy:

Odkazy:
https://www.facebook.com/ARALLU666
www.arallu.bandcamp.com

NAURRAKAR

Pražská kapela založená v roce 2007, pohybující se na pomezí klasického black metalu 90. let s občasnými thrash metalovými výjezdy a punkovým nábojem. Na kontě má 1 demonahrávku, 2 EP, 1 živé a 1 studiové album, v současnosti probíhá nahrávání druhé řadové desky. Za dobu své poměrně bohaté koncertní činnosti vystupovala po boku kapel jako např. Inquisition, Besatt, NecroWretch, Avslut nebo Winterfylleth. V současnosti působí kapela ve složení: Angmar – vokály, BMK – kytara, Revan – kytara, Krogor – baskytara a Megiddo – bicí. Fanoušci kapel jako Mayhem, Darkthrone, Gorgoroth, Bathory nebo Master’s Hammer jistě nebudou zklamáni.

Videoklipy:

Odkazy:
https://www.facebook.com/pages/Naurrakar/283656681697321
http://bandzone.cz/naurrakar


Začátek akce: 19:30
Info: 100 Kč
Odkazy: Naurrakar: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze