Akce

19.11.2019, Lucerna Music Bar

Po loni vyprodaném koncertu se do Prahy vrátí WELSHLY ARMS

WELSHLY ARMS
+ support: THE GLORIOUS SONS
19.11.2019 - doors 20:00
Praha, Lucerna Music Bar 

Vstupenky za 490 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.6. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak v den koncertu na místě za 590 Kč.

Clevelandská šestice Welshly Arms, která svoji loňskou premiéru v Česku zvládla na jedničku a svůj koncert ve Futurum Music Baru bez mrknutí oka vyprodala, se po roce do Prahy vrátí. 19.listopadu vystoupí v Praze znovu, tentokrát v Lucerna Music Baru. Jako support přijedou kanadští The Glorious Sons, kteří loni vystupovali na strahovské Sedmičce. Vstupenky za 490 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.6. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak v den koncertu na místě za 590 Kč.

 
Welshly Arms protkávají alternativní rok gospelem a bluesovým feelingem. Kapelu tvoří Sam Getz (zpěv, kytara), Brett Lindemann (klávesy), Jimmy Weaver (basa), Mikey Gould (bicí), Bri Bryant (zpěv) a Jon Bryant (zpěv).
 
Welshly Arms koncertují od roku 2013, projezdili mnoho koutů světa a v roce 2017 vydali své první EP s titulní průlomovou skladbou "Legendary", která získala zlatou desku v Německu a ve Švýcarsku. Na Spotify mají přes 47 miliónů streamů. Jejich skladby zazněly v reklamách na Miller, Hulu, NFL, Indian Motorcycles a pivo Beck's. Skladba "Hold On I'm Coming" zazněla v traileru na film Quentina Tarantina "The Hateful Eight.
 
Jejich loňské album s názvem "No Place Is Home" bylo nahráno v domě z devatenáctého století v Clevelandu. Každá místnost sloužila svému účelu – kytarám, klávesám, skládání, poslouchání desek a samozřejmě nahrávání.
 
"Texty jsou o tom, jak zvládnout tuhle těžkou dobu, jak se s někým spojit a vytvořit společné bezpečné místečko", říká Sam.

„No Place Is Home opravdu říká, jak milujeme hudbu," dodává Jimmy. "Přistupujeme k tomu jinak a jdeme na doraz. Jako kapela jsme fakt hodně vyrostli."
 
Singl "Legendary" z alba "No Place Is Home" byl jedním z nejhranějších songů loňského léta v Česku.
 
Více info:
 
www.welshlyarms.com
www.facebook.com/welshlyarmsband
www.theglorioussons.com
www.facebook.com/TheGloriousSons
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotions

Přímý link na předprodej vstupenek.


Začátek akce: 20:00
Info: 590 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze