Akce

03.12.2018, Melodka

REVOCATION v Brně

REVOCATION + ARCHSPIRE + SOREPTION + RIVERS OF NIHIL

3.12.2018 – BRNO – MELODKA

Jako blesk z čistého nebe, nebo spíš meteorit ze vzdálené galaxie, se k nám řítí čtveřice techniků, kteří rozčísnou zamrzlé Brno! Thrash metaloví velikáni REVOCATION se svým novým albem The Outer Ones dokazují, že jsou pevným jménem na scéně, které rozhodně nenudí. O tom není jen kapela sama, ale i celý balíček, který doplňují techničtí kulometníci ARCHSPIRE, death metalový svěží vítr v podobě SOREPTION a psychedeličtí náladotvůrci RIVERS OF NIHIL.

Jedna z nejlepších událostí na poli extrémního metalu pro tento rok!

Vstupenky k dispozici na obscure.cz.

REVOCATION – Of Unwordly Origin

ARCHSPIRE – Calamus Will Animate

SOREPTION – The Anti-Present

RIVERS OF NIHIL – Where Owls Know My Name


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

rivers a archspire (a revocation už vubec) není nic pro mě, ale soreption vražda největší. nechápu, jak se v tom pekle dokážou takhle skvěle sehrát, takže to není pidlikačka ani honírna, ale brutální tlak. škoda, že to z desek vůbec nefunguje, koncert top.

Furt lepší běhání v kruhu, než core děcka, co si přišly dát rozcvičku nebo utřít prdel o podlahu. Jsem rád, že na koncertech jako Black Witchery si jdou lidi vyloženě dát do držky a ne ze sebe v kotli dělat čuráky.

Podepisuji :-)
Kdysi se u nás pařilo určitě víc. Skončilo to nejspíš tehdy, když se k nám přeneslo to běhání v kruhu. Nějak jsem doteď nepochopil proč. Raději si půjdu zaběhat do lesa.

ad Berlín - tam je taky otázka, kolik z těch na elektronice divoce pařících lidí jsou fakt (rodilí) Němci :) ... navíc i kdyby byli, tak konkrétně Berlín je (nejen) v tomhle asi taky dost specifickej... úplně bych to negeneralizoval, co si pamatuju, tak třeba na Hells Pleasure i nějaký ty kotle byly (sice nic velkýho, ale...) - samozřejmě ani tam to rodilí Němci taky být nemuseli :) ... ale je fakt, že u nás se paří (mnohem) víc, i když kolikrát už to taky není, co bývalo... a čím jsem starší, tím míň mi to vlastně vadí :) ... radši ten zvuk.

Jakože abych konečně viděl Němce pařit, tak musím o víkendu na elektroniku do Berlína? Dvacet let zkušeností z koncertů, takže o nějakejch pařících Němcích nemůže být řeč. Ostatně to potvrzují i samotné kapely, když přijedou přes Německo k nám. Ale to snad ani nemusíme rozebírat, tohle vždycky bylo, je a bude.
Zato když vyjedou za hranice a ožerou se, tak člověk aby se raději klidil. Upozorňuji že proti Němcům naprosto nic nemám, tohle je jen holý fakt.
Korektnost? Ondra asi myslí, že se bojí projevit, resp. trochu vybočit. Zase historicky daný...

DR: jsi asi nebyl nikdy v Berlíně večer o víkendu:) bordelu až až. a nemálo divokejch koncertů, i když spíš elektronika. jaká zas politická korektnost, proboha..

Bizz to napíše líp a do detailu, kapely má víc nadrcený než já ;-)
Jinak, ad Česko vs. Německo - teď je otázka, co je lepší. Blbej zvuk, nebo blbý publikum? Myslím, že Němci jsou doma víc posraný, asi taky za to může politická korektnost, jinak si to nedovedu vysvětlit. Venku na fotbale nebo někde v kempech se chovají jako hovada, tak proč ne v kotli? :-)

Si říkám, proč tohle dáváš jako koment a nezveřejníš jako regulérní článek? Četlo se to dobře a délku to má snad taky dostatečnou. :)

Jinak přesně jak píšeš. Na koncertech v Německu (i v Rakousku atd.) jsem už několikrát byl, a vždycky jsem měl stejnej pocit. Zvuk většinou fakt super, až mi bylo líto těch kapel, co to u nás většinou kvůli dementnímu zvukaři odserou. Ale ti lidi, a bylo jedno, jestli jsem šel na metal, elektroniku nebo třeba drone/noise, prostě většinou jen stojí, čumí a sem tam zatleskají. To nadšení českých fanoušků je úplně někde jinde. Na koncertech, během kterých v Praze teče krev, se na tebe Němec mračí a pomalu ti vynadá za to, že před ním párkrát hodíš vlasy.

aktuálně

diskuze