Akce

28.04.2012, Rock Café

Rock/metalová progrese v čele s Animals As Leaders

Animals As Leaders plakát

Animals As LeadersVrcholná přehlídka metalové moderny, progrese a originálních hudebních fúzí se odehraje 28. dubna v pražském klubu Rock Café. Pořádající agentuře Obscure promotion se podařilo spojit do jednoho termínu dvě samostatná turné a výsledkem je něco jako malý festival s řadou nadmíru zajímavých kapel, v jehož čele se vyjímá především jméno amerických progresivců ANIMALS AS LEADERS, kteří se již v Rock Café představili na nezapomenutelném koncertu před několika měsíci společně s Between the Buried And Me. Kapela libující si v originálních fúzích metalu, rocku a jazzu bude čerpat zejména ze své aktuální desky „Weightless“.

Veil Of MayaJako další se představí americká progresivní deathcorová formace VEIL OF MAYA, která na tomto turné propaguje nové album „Eclipse“. Výčet kapel „made in USA“ doplňují další vyznavači progresivního fúzování VOLUMES, kteří si podobně jako jejich kolegové libují ve skládání hudební mozaiky tvořené mixem jazzu, post-rocku, rapu a samozřejmě také metalu.

VolumesBetraying The MartyrsAmerické trio dále doplňují Francouzi BETRAYING THE MARTYRS a Kanaďané STRUCTURES, kteří jsou u fanoušků zapsáni jako přední představitelé současné moderní death/metal corové scény.

Vstupenky na tento koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší informace poskytne webová stránka www.obscure.cz.

Související linky:

www.myspace.com/animalsasleaders
www.myspace.com/veilofmaya 
www.myspace.com/betrayingthemartyrs
www.myspace.com/volumes
www.myspace.com/wearestructures
www.rockcafe.cz
www.obscure.cz


Začátek akce: 19:00
Info: 420 Kč
Odkazy: Animals As Leaders: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze