Akce

03.03.2016, Futurum Music Bar

SUFFOCATION (USA) + CATTLE DECAPITATION (USA) + ABIOTIC (USA) + MONUMENT OF MISANTHROPY (AT) + THE CONVALESCENCE (USA)

SUFFOCATION (USA)
https://www.facebook.com/suffocation/

Abychom řekli pravdu, tak nám přijde naprosto zbytečný sem cokoliv psát. Suffocation. New York deathmetalová ikonická kapela, vedle které je málo které jméno ještě větší. U nás je zná snad každej, vystupovali všude, i na festivalech (Brutal Assault, Obscene Extreme…) Co nás ale velmi potěšilo, že to bude bez pár dní rovných šest let, co nebyli v Praze. Nemá cenu rozepisovat další věty! Hlavní je, že tu budou Suffo! A my pevně věříme, že v kombinaci s pražským Futurem to bude neskutečnej zážitek.

CATTLE DECAPITATION (USA)
https://www.facebook.com/cattledecapitation/

„Ketlové“ nás tenhle rok totálně rozbili svojí novou nahrávkou The Anthropocene Extinction, že jsme jim odpustili úplně všechno, čím nás kdy naštvali. Respektive to, že dvakrát zrušili celý tour po Evropě a tím pádem se vyhnuli i ČR. Vegetariánští bojovníci za práva planety, zvěře a velkou anti lidskou tématikou projevující se v textech se konečně vrací do ČR. A je to vlastně historicky poprvé za dvacet let svojí existence, kdy je můžeme vidět v klubu a vychutnat si tedy jedinečnou atmosféru, tohohle post-apokalyptickýho kvarteta a vyslechnout si hrdelní projev jednoho z největších mágů Travise Ryana. Ať už máte rádi starší tvorbu, nebo tu novější, tak je úplně jasný, že si koncert Cattle Decapitation užijete na neměřenou míru spokojenosti.

ABIOTIC (USA)
https://www.facebook.com/Abioticfl/

Technická progresivní drbárna z Floridy, tudíž kraje, kde se rodí jeden z těch nejlepších death metalů. Sice by se jejich název dal brát jak „Bez života“ nebo „postrádající život“, ale to rozhodně neplatí pro jejich tvorbu. Podepsaní pod Metal Blade vydali nový album Casuistry, který se konečně odpíchlo a sbírá kladné kritiky. I když sami víme, že největší pecka byl song Vermosapien,na kterej je natočenej i velmi pěknej klip… Pro někoho těžko zkousnutelný, pro někoho symfonicky nádherný. To jsou přesně Abiotic. Lepší opener by se těžko hledal.

Vstup: v předprodeji přes goout.cz: 420,-
Na místě: 480,-


Začátek akce: 20:00
Info: 420 Kč, na místě 480 Kč
Odkazy: Suffocation: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Cattle Decapitation: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Abiotic: Marast databáze Myspace
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze