Akce

07.11.2019, Lucerna Music Bar

THE ASTEROIDS GALAXY TOUR

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

The Asteroids Galaxy Tour
07.11.2019 – doors 20:00
Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky od 10 hodin pátku 31.5. za 490 + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal.

Na místě v den koncertu 590 Kč.

The Asteroids Galaxy Tour oslaví 10 led od první alba i koncertem v Praze

Kodaňská popová kapela The Asteroids Galaxy Tour oslaví 10 let od vydání svého debutového alba Fruit řadou malých klubových koncertů po celé Evropě. Se svým retro futuristickým nepředvídatelným zvukem si album rychle získalo fanoušky po celém světě a v mnoha zemích zaznamenaly úspěchy v hitparádách. S působivou živou show se kapela brzy stala jedním z nejčerstvějších a nejzajímavějších vystoupení v Evropě. Asteroids Galaxy Tour poté vydali alba "Out Of Frequency" (2012) a "Bring Us Together" (2014). Do Prahy se kapela vrátí 7.listopadu, kdy zahrají v Lucerna Music Baru. Vstupenky od 10 hodin pátku 31.5. za 490 + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 590 Kč.

V roce 2018 začala kapela producenta Lars Iversen a zpěvačka Mette Lindberg produkovat nový materiál. Skladby 'Surrender', 'Apollo' a 'Boy' které vypustili do světa, budou nakonec zařazeny na album, které vyjde koncem roku 2019. Další novinky bude kapela představovat počínaje červnem.
Turné k 10letému výročí bude návratem na mezinárodní scénu po 4 letech. Všechny koncerty se budou konat v malých a intimních klubech s omezenou dostupností vstupenek. V Praze kapela vystoupí 7.listopadu v Lucerna Music Baru.
Více info:
www.theasteroidsgalaxytour.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na vstupenky.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze