Akce

27.02.2020, Modrá Vopice

Temné spojení synthwavu a metalu - GOST a SVART CROWN

GOST a SVART CROWN nabídnou temné spojení synthwavu a metalu

27. 2. 2020 – Praha, Modrá Vopice

FB event: https://www.facebook.com/events/938265206559907
 e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/325

GOST se po úspěchu na turné s Mayhem a Gaahls Wyrd vydávají na své vlastní štace. Jako headliner. A opět ve spojení s temně metalovým doprovodem.

Podobně jako Perturbator, i GOST byl jako teenager členem několika metalových kapel. Láska k okultismu a soundtrackům ze slasherů a Carpenterových filmů ho ale posunula dál k elektronice a tvorbě zvuku, kterého předtím nebyl schopen dosáhnout. Vše se ale vrací, a tak nově dvoučlenný projekt vyvrhellů novou desku „Valediction“ točil s „metalovým“ producentem Jaime Gomez Arellanem (Paradise Lost, Solstafir, Primordial, Myrkur ad.). Ta tak má organický, ne čistě digitální zvuk přitvrzovaný robustní basou, zatímco sám GosT svůj i gotikou načichlý pulzující synthwave/retrowave pohání ještě šíleným skřekem.

Druhou kapelou na turné jsou – i koncertně – dobře známí Francouzi SVART CROWN, kteří vezou čtvrtou deskou „Abreaction“, jež posluchače zavádí do núbijské poušti plné zlých duchů. Jejich prvotřídní temný blackened death není skoupý na hutnou atmosféru, vypjaté momenty a především skladatelskou kreativitu podpořenou technickou precizností, kterou přenášejí i na koncertní podia.

Gost
 https://youtu.be/XlXsbW1b8jg
 https://youtu.be/8ggBHYTd8Xc
 https://youtu.be/-bukLGsawUs
 https://youtu.be/uabpbNswmlE

Svart Crown
 https://youtu.be/cDhFk2WxOW0
 https://youtu.be/Wp8jg2Mslkc
 https://youtu.be/G2jIFw0m8mM
2017 https://youtu.be/rPwz0ROyLaI

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.


Začátek akce:
Info:
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze