Akce

21.10.2011, Exit-Us

Terror to Gods

Terror to Gods

AVENGER – Po dlouhém roce a půl se tato prastará dark metalová kapela z jižních Čech vrací do Prahy! Poprvé se zde představí posílena o nekompromisního mistra všech katastrof za bubnama, Čerta, ze spřízněných Gride a Radiolokátor. Těšte se na poctivý metal se smrtící atmosférou, na který jen tak nezapomenete a vzhledem k tomu, že Avenger už moc nekoncertují bude to vzácná návštěva.

HEAVING EARTH – Kapela hrnoucí blasphemický a surový death metal ukován z té nejčernější oceli, kterou u nás můžete najít představí skladby z debutního Diabolic Prophecies. Ve sklepení nově vybudovaného Exit-usu na vás čeká sírou nasáklá show se Žlababou u mikrofonu. První koncert v nové sestavě!

PERFECITIZEN – Pohrobci pražského seskupení Alienation Mental se rozhodli posunout hranice stylu ještě dál. V jejich muzice je slyšet všechno možný, co se u death/grindu snad dá s tím, že se často pouští do různých experimentů a aby si to udělali zajímavější, tak přidali ještě víc not a přidali na rychlosti. 100% crossover neo machine grind.

DESIGNED BY DEATH – Poctivá thrash metalová smečka s death metalovým nádechem z Prahy představí na Terror to Gods ještě stále aktuální Postrach bohů. Československou partu s ďábelskou Jarkou za bicíma jste mohli vidět třeba před legendárními Onslaught. Určitě vám rozproudí krev v žilách.

SHAMPOON KILLER – Stále ještě relativně nová a neokoukaná pražská akvizice drtící oldschool death/grind složená ze členů a ex - členů Poppy Seed Grinder, Sarcom, Appaling Spawn a Brutally Deceased vám přijede vysvětlit problematiku dnešních dní v oblasti trendů, metrosexuality a diskofílie obecně.

Terror to Gods running order:

19:30 – 20:00 Shampoon Killer

20:20 – 20:50 Designed by Death

21:10 – 21:40 Perfecitizen

22:00 – 22:35 Heaving Earth

22:55 – 23:30 Avenger

100,-Kč


Začátek akce: 19:00
Info: 100 Kč
Odkazy: Avenger: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Heaving Earth: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze