Akce

17.03.2018

WELICORUSS - Šumperk

Přijďte si užít pořádný metalový nářez!
Těšit se můžete na hlavní kapelu večera Welicoruss, která v rámci své Tour poctí svou návštěvou Šumperk a představí zde symfonický black metal z nejchladnějších míst Sibiře.
Dále vám krev v žilách rozproudí deathcore kapela
Through the Disaster z Kolína a samozřejmě nesmí chybět lokální metalcorová kapela Soul of Scarlett a heavy-metalová smečka Snaefell.
Vstup: 150 Kč
Harmonogram akce: 
18:00 začátek akce
19:00 - 19:35 Soul of Scarlett
19:50 - 20:25 Through the Disaster
20:50 - 21:50 Welicoruss
22:10 - ??:?? Snaefell

✖ WELICORUSS (RU/SRB) symphonic black metal
Tuto kapelu asi není třeba představovat: původně ruská, ale jíž pár let působící v České Republice symphonic-metalová smečka WELICORUSS! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy, kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikáný jako Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD “Az Esm” získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa, a v prosinci téhož roku kapela vydává svůj oficiální videoklip k titulní skladbě “Az Esm. 
https://www.facebook.com/welicoruss/
https://www.youtube.com/user/welicorussofficial

✖ THROUGH THE DISASTER (CZ) deathcore
Mladá energická deathcorová kapela, která svými hlubokými tóny, drsnými riffy a masivními dropy strhne na pódiu opravdovou pohromu. Kapela se dala dohromady na přelomu roku 2014 a 15. Kombinuje deathcorové riffy s nádechy progu a djentu v mírné postapokalyptické atmosféře. V roce 2016 vyšlo jejich první EP a rok 2017 věnovali hraní po celé ČR po boku méně i více významných kapel. Rok 2018 patří dokončování nápadů a zahušťování atmosféry.
https://www.facebook.com/ThroughtheDisaster/
http://bandzone.cz/ttd

✖ SNAEFELL (CZ) heavy / thrash metal
Snaefell má za sebou víc jak osmiletou existenci a nespočet koncertů po celé republice i v zahraničí. Po více jak roční hibernaci kapela v nové sestavě natáčí v roce 2015 desku s názvem "Stratovulkán" a začíná jakožto stylově pozměněná tvarovat svoji show a makat na novém materiálu. V současné době Snaefell pracují na pecce pro single, videoklipu a tvorbě pro dlouhohrající CD.
https://www.facebook.com/SnaefellBand/
http://bandzone.cz/snaefell

✖ SOUL OF SCARLETT (CZ) metalcore
Kapela Soul of Scarlett vznikla počátkem září 2014, kdy vydala první skladbu 'Infidelity', která nese prvky tvrdých screamů a dává jasný směr další tvorbě. Po velmi dobrých ohlasech kapela nahrává skladbu s názvem 'Get Me Out,' která se stala jezdním z jejich stěžejních hitů. V roce 2016 přichází do kapely nový člen - kytarista Filip, se kterým kapela cvičí koncertní set, píše nové skladby a na podzim se konečně poprvé ukazují na stagi. 10. 10. 2017 kapela vydala své debutové EP, nesoucí název 'Anxiety EP'.
https://www.facebook.com/soulofscarlett/


Začátek akce: 18:00
Info: 150 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze