Akce

27.09.2014, Milenium

Žižkův vraždící palcát XL

Žižkův vraždící palcát XL

Klub otevřen od 16:30
Vstup: do 17:30 Kč 199,- potom Kč 249,-
Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu!
Otevřeno až do rána (zájmu) odjezdu ranních vlaků!

http://zizka.fob.cz/
https://www.facebook.com/zizkafest

Hypnos
Death-metalová kapela, založená na kořenech legendárních Krabathor a patří mezi špičku české death metalové scény, Vám představí svůj úspěšný počin z roku 2013 pod názvem „Heretic Commando“. Lze tedy očekávat skvělou death metalovou smršť!

F.O.B. (http://bandzone.cz/fob)
Domácí stálice hrající Death-metalcore, která vždy přinese něco nového a letošní Žižka nebude výjimkou. Kapela předvede nový song z připravovaného alba, které má vyjít někdy v průběhu příštího roku. Samozřejmě kapela nevylučuje nějaké to další překvapení, jak je u ní zvykem.

Malignant Tumour (http://malignanttumour.com)
Ostravští crust-rock ‘n‘ rollový pardálové, kteří patřili mezi první kapely, které začali hrát extrémní muziku v ČSFR. Přijedou po dlouhých šesti letech představit jejich poslední album z roku 2013 Overdose & Overdrive, které nahráli v německém studiu STAGE ONE. A má za svou dvacetitříletou kariéru na svém kontě přes 900 koncertů na třech kontinentech.

Mater Monstifera (http://bandzone.cz/matermonstifera)
Po roce se do Tábora opět vrací jihočeská atmoblacková úderka Mater Monstifera, která už patří do rodiny na Žižkovi, Vám přijede představit svůj poslední počin z roku 2013 „V troskách Tvýho světa“. Zazní skladby jako: Sedm Hříchů, Dál v nebi bloudím a další.

The Morphean (http://themorphean.com)
Rakouská kapela, která míchá starý death metal s moderním metalem. Budou mít letos na Žižkovi premiéru a přijedou představit jejich poslední desku z letošního roku pod názvem Mechanical.

Elysium (http://www.elysium.cz)
Metalový machři přijedou z Ústí nad Labem. Na Žižkovi budete mít poslední možnost vidět starý Elysium pohromadě, jelikož kapelu opouští zpěvák Jirka a bubeník Pepa. Také je možné, že s sebou přivezou nového zpěváka, tak se máme na co těšit! Kapela zahraje poslední album z roku 2009 pod názvem „Nine Ways To Leave“.

Shampoon Killer (http://bandzone.cz/shampoonkiller)
Shampoon Killer je pražská akvizice drtící brutal death/grind složená ze členů a ex - členů Sarcom, Brutally Deceased, Heaving Earth, Poppy Seed Grinder a Psychotic Despair, která vznikla už na jaře roku, 2007 jako nový death metalový projekt s jasně vymezenou anti-diskofilní tématikou. V termínu 10.-12.10.2014 mají zabookovaný studio, kde budou nahrávat svoji první desku.

Bad Days Begin (http://bandzone.cz/baddaysbegin)
Táborští death-hardcorový borci, mají pro vás připravený 10 trackový playlist, včetně premiérové novinky a to, že natočí nový singl a předvedou ho na Žižkovi!


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze