Akce

09.05.2020, Palác Akropolis

Cesta k dosažení blaženosti započne v pražské Akropoli s CULT OF FIRE

CULT OF FIRE, MALOKARPATAN

9. 5. 2020 – Praha, Akropolis

FB event: https://www.facebook.com/events/417354842211786
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/294

Cesta k dosažení blaženosti započne v pražské Akropoli

Po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích se v dubnu/květnu 2020 uskuteční první evropské turné CULT OF FIRE. Formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů byl k novému albu, setlistu i pódiovému vizuálu zvolen speciálně pro toto turné, neb některé ze součástí dekorací by nebylo možno přepravovat letecky.

Nové dvojalbum CULT OF FIRE dostalo jméno „Moksha/Nirvana“ a vychází pod křídly Beyond Eyes Productions. Jedná se o dvě neoddělitelně spojená alba jako jsou paže a údy smrtonosné bohyně Kálí neoddělitelně spojené s jejím tělem. Jak už název desky napovídá, jedna část dvojalba je tematicky orientována na hinduismus, druhá na budhismus. Dvě části, jedno tělo - dvě cesty, jeden cíl.

Dvojalbum digitálně vychází právě dnes 20. února 2020, fyzické nosiče (double LP / double CD) vychází o měsíc později 21. března v den jejich nultého vystoupení v pražské Akropoli ke zmíněnému evropskému turné. Zde bude nejen první příležitost nové skladby slyšet živě v novém koncertním vizuálu, ale zároveň první příležitost zakoupit nosiče a nový merch.

Turné vč. pražského koncertu se jako speciální host budou účastnit slovenští MALOKARPATAN. I ti budou propagovat nové album - vyjde 20. března u Invictus Prod.

Koncert 21. března v pražské Akropoli a samotné turné bude jedinou - a tedy exkluzivní - příležitostí vidět CULT OF FIRE na evropských pódiích - nebudou žádné festivaly ani jiná vystoupení!

Cult Of Fire
https://cultoffire.bandcamp.com/album/moksha
https://cultoffire.bandcamp.com/album/nirvana

http://www.cultoffire.cz
 https://www.youtube.com/channel/UCkiRorQoMM7PGH8OPaOHl7Q
 https://www.instagram.com/cultoffireofficial/
 http://www.beyondeyesshop.com

Malokarpatan
 https://invictusproductions666.bandcamp.com/album/krupinsk-ohne

https://malokarpatan.bandcamp.com/

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.


Začátek akce:
Info:
Last.FM: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze