Profil kapely

editovat profil

Perfecitizen


Žánr:

progressive grindcore, blast core, technical death metal

Založeno:

2011, Praha/Olomouc

Současný label:

L’inphantile Collective

Sestava:

Olda Kamenetski - vocals
Tomáš Mleziva - guitar & bass
Jarda Haž - drums

Odkazy:


Marast databáze Homepage Bandzone
Perfecitizen

Diskografie


Biografie

Kapela vznikla ihned po rozpadu Alienation Mental, kteří se pohybovali na pražské grindové scéně od roku 1997. V roce 2011, po letech stagnace, tři nově příchozí členové s původním bubeníkem Jardou Hažem nahráli poslední album Alienation Mental a kapelu definitivně ukončili.
Tři ze čtyř Mentálů okamžitě založili novou kapelu, PERFECITIZEN. Počáteční line-up byl: Tomáš Mleziva (kytara), Olda Kamenetski (vokály) a Jarda Haž (bicí). Od března 2011 do konce roku odehrála kapela 13 koncertů po celé republice. V červenci nastoupil Petr Vaněk na pozici baskytaristy.
Na podzim roku 2011 nahrál PERFECITIZEN první tři skladby ve studiu Davos jako on-line promo s názvem "Promo MMXI". Promo materiál měl vesměs pozitivní odezvu jak ze strany médií, tak i veřejnosti. Po této nahrávce se Petr rozhodl ukončit působení v kapele vzhledem k velmi lukrativní pracovní nabídce v zahraničí.
V roce 2012 kapela dále koncertuje a neustále pracuje na novém materiálu na debutové album, jehož nahrávání je naplánováno na konec roku 2012.

The band was founded as a successor of the band called Alienation Mental, which has been a remarkable member of Prague grind scene since 1997. In 2011, after years of stagnating, three newcoming members recorded a last self-titled album and split up.
Three of four mentals immediately formed a new band, PERFECITIZEN. The initial line-up was Tomáš Mleziva on guitars,Olda Kamenetski on vocals and Jarda Haž on drums. From march 2011 to the end of the year, the band played several gigs and acquired some fans, mostly across the Czech republic. In July Petr Vaněk joined the band as bass player.
In autumn 2011, PERFECITIZEN recorded first three songs in Davos studio as a free on-line promo, called "Promo MMXI". The promo material has had mostly positive response from both media and public. After this record, Petr decided to quit due to very promising business offer abroad.
In 2012, the band continues to play gigs all over the Czech republic and keeps working on new songs for a debut full-length, which is scheduled to be recorded by the end of 2012.

Podobné kapely

Ingrowing

Ingrowing

České Budějovice, Czech Republic
Death Metal, Grindcore
Isacaarum

Isacaarum

Èeské Budìjovice, Czech Republic
Black, Death Metal, Grindcore
The Arson Project

The Arson Project

Oskarshamn / Stockholm, Sweden
Grindcore
Dim Mak

Dim Mak

Red Bank, New Jersey, United States of America
Death Metal

aktuálně

diskuze