Poslední video

Mental Cruelty - Ultima Hypocrita (video)

Zobrazit celý článek

Novinky

Black/death: Nové video Incarceration a singl King of Asgard
První singl z nového EP brazilsko-německých smrťáků Incarceration. Švédi King of Asgard mají venku frôðr. První singl ze čtvrté desky Svartrviðr ("black wood"), která vyjde koncem května.

napsat komentář

Mental Cruelty - Ultima Hypocrita (video)
Německá mlátička Mental Cruelty v květnu u Unique Leader vydá desku A Hill To Die Upon. Nové video obohatil japonský kytarový virtuóz Yo Onityan.

napsat komentář

Black: Nové video Perennial Isolation a singl Utbyrd
Atmosféričtí blackmetalisté Perennial Isolation u Non Serviam Records vydají 26. března desku Portaits. To si říká o singl. Utbyrd z Bodø, norského Nordlandu, vás šoupnou do vánice své desky Varskrik. S orchestrálními party na ní vypomohl Clemens Wijers z Carach Angren. Desku kapela sice vydala už 2017, ale až teď se toho chopili oficiálně Petrichor (Hammerheart Rec.).

napsat komentář

Tomahawk - Dog Eat Dog (video)
Tomahawk, kteří se po 8 letech ohlásili s novou deskou Tonic Immobility  (březen 26. u Ipecac Recordings), mají nové video Dog Eat Dog.

napsat komentář     v historii článků: 6

Korpse streamují desku Insufferable Violence
Vydali Unique Leader records.

napsat komentář     v historii článků: 1

Nové video Big|Brave, další deska Steve von Tilla a namluvené básně
Big|Brave v dubnu (LP v červnu) samozřejmě na Southern Lord vyjde deska Vital. Steve von Till má před vydáním další desky. A Deep Voiceless Wilderness je ambietní album a vyjde u Neurot 30. dubna. Pak Tillovi v audiu vyjde namluvená, už dříve vydaná sbírka básní Harvestman: 23 Untitled Poems - ukázka níže.

napsat komentář     v historii článků: 3

Doom-sludge: Nový singl 1782 a video kolaborace Myopic a At the Graves
Occult doom/sludge trio 1782 ze Sardinie taky spadá pod Heavy Psych Sounds. Nová deska From The Graveyard bude za měsíc. Kolaborace prog-doom tria Myopic a sludge/doomáků At the Graves nese ovoce v podobě studio videa Oppressive Ruminations. Desku A Cold Sweat Of Quiet Dread vydají Grimoire Records a má jít o něco jako blackened progressive doom/sludge. Hm?

napsat komentář

Korpse - Molestation Condonation (video)
Label: Unique Leader Records.

napsat komentář

Death: Nové skladby Bonecarver a Memoriam
Další deska Memoriam se bude jmenovat To The End. Vyjde za měsíc u Reaper Music. Unique Leader Records Španělům Bonecarver pustili žilou další track z desky Evil.

napsat komentář     v historii článků: 14

Archiv novinek

3 2 1
březen     únor     leden
2021     2020     2019     2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005

aktuálně

diskuze