Abaddon Incarnate vydají Candlelight, ve studiu makají Aborted a Alestorm, nová skladba Junius, sólovka Matta Soruma

♫ Libo novou skladbu JUNIUS? Nová věc A Day Dark With Night pochází z EP Days Of The Fallen Sun (18/2 vyjde u Prosthetic Records) a je ke slyšení na bandcampu kapely.
 
MATT SORUM'S FIERCE JOY - Stratosphere♫ Sólová alba jsou populární. Jedno z dalších má hotové bubeník Guns N' Roses Matt Sorum, který na něm ale hraje na kytaru i zpívá. Stratosphere vyjde pod značkou MATT SORUM'S FIERCE JOY a na jejím skládání, aranžování ad. vypomohli i další muzicíři jako Slash nebo Axl Rose. Sorum je prý fanoušek starého progu jako jsou Genesis a prý je to na hudbě slyšet.
 
♫ Ve studiu momentálně jsou:
-      skotští folkaři ALESTORM. S Lasse Lammertem v německém  LSD Studio pro Napalm Records točí čtvrtou desku Sunset On The Golden Age. Výsledek má vyjít krajem léta.
-      v dokončovací fázi jsou ABORTED, kteří již album The Necrotic Manifesto míchají I s hostujícími zpěvy Vincenta Bennetta (The Acacia Strain) a Phlegethona (Wormed).
 
Candlelight Records mají novou rybku. Podepsali si irské ABADDON INCARNATE (mimochodem také už 20letá kapela), kterým koncem roku vydají páté album Pessimist. Artwork albu udělal Manuel Tinnemans (Deathspell Omega). První ukázka Fear už je venku.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze