Albový servis Aborted, Suicidal Angels, Flotsam And Jetsam, Eths, Destruction, Child Bite a Danny Worsnop (ex-Asking Alexandria)

♫ Bývalý zpěvák Asking Alexandria DANNY WORSNOP připravuje svou první sólovku The Prozac Sessions, hudebně se na ní podíleli ještě Hillary Lindsey (Carrie Underwood) a John Paul White (The Civil Wars), produkoval Jim Kaufman.
 
♫ V dubnu se s novinkou Retrogore připomenou i belgičtí ABORTED, tentokrát v sestavě Sven De Caluwé, Mendel Bij De Leij, JB van der Wal a Ken Bedene. Retrogore vydají u Century Media, obal už jim nachystal Christopher Lovell.
 
♫ 27/05 mají na desku Division Of Blood smlouvu s NoiseArt Records řečtí thrasheři SUICIDAL ANGELS. Obal jim vytvořil Ed Repka.
 
♫ A také FLOTSAM AND JETSAM se rozhoupali k další desce. Ta bude tentokrát eponymní a údajně bude obsahovat i skladbu, která se měla objevit už na No Place For Disgrace (1988). Studiovou premiéru si odehrají bubeník Shadows Fall Jason Bittner, kytarista Steve Conley a basák Michael Spencer, kteří nahradili Edwarda Carlsona, resp. Jasona Warda.
 
♫ Francouzští ETHS se také studiově činí - 22/04 vydají u Season Of Mist desku Ankaa.
 
♫ A albový servis pokračuje i s DESTRUCTION - Under Attack vyjde 13/05 u Nuclear Blast, obal tenktokrát dělal Gyula Havancsák. Bicí točil Martin Buchwalter v Gernhart Studios, zatímco zbytek, včetně mixu a masteringu zařídil VO Pulver v Little Creek Studios.
 
♫ 01/04 vyjde u Anselmova labelu Housecore nová deska detroitských CHILD BITE Negative Noise. Phil desku i produkoval, obal dělal kytarista a zpěvák Shawn Knight.

01. Death Before Dementia
02. Paralytic Phantasm
03. Euphoria Saturation Point
04. Born A Hog
05. Video Blood
06. Apex Of Anxiety
07. Vermin Mentality
08. Beyond The Dirt
09. The Great Ego Flood
10. Into The Disease
11. Feed Me Septic Dreams
12. Heretic Generation

Sestava:
Shawn Knight – Vocals, Guitar, Sampler
Sean Clancy - Bass
Brandon Sczomak - Guitar
Jeff Kraus - Drums

Vydavatel: Housecore Records

aktuálně

diskuze