Artpopové duo Floya v hudebním dobrodružství bez hranic - video

content

Hudební dobrodružství a svoboda. Jak jinak lépe popsat tvorbu svěžího art popového projektu FLOYA, za nímž stojí Phil Bayer a Marv Wilder z ceněných ALAZKA a Time, The Valuator.

Duo se oproti svých domovským kapelám vydalo s FLOYA úplně odlišnou cestou. „Neexistují žádné limity,” tvrdí dvojice, která se při své kreativitě nebojí vycestovat do žánrů jako alternativní rock, EDM či world music, přitom však nezapomíná na své post-hardcorové a metalcorové kořeny. 

FLOYA se nebojí ani kombinace moderní produkce s nostalgickými tóny kytary alá 80. léta. Právě tato tvůrčí lehkost, chuť experimentovat a prozkoumávat zcela odlišné zvuky a žánry vybarvuje FLOYA jako exotický pojem na moderně kytarové scéně. 

Německé duo již před měsícem otřáslo hudební scénou s debutovým singlem Wonders. Nyní FLOYA vypustila skrze Arising Empire druhou hitovou pecku nazvanou The Hymn.

 „Thy Hymn je o kompromisech a odpuštění, ale také o smíření. Někdy nastanou chvíle, kdy si uvědomíte, že nemůžete dosáhnout všeho, čeho chcete. Musíte se tedy rozhodnout, co sledovat a čeho se vzdát. Takové scénáře mohou být dramatické, nakonec nás však poučí o tom, co je pro nás nejdůležitější,” popsal lyrickou myšlenku písně vokalista Phil Bayer.

Hudba a lidská mysl nezná hranice.  A FLOYA to moc dobře ví!

aktuálně

diskuze