Brutal Assault 2019 zveřejnil program festivalu

Ještě než začnete detailně analyzovat celý program, máme v soupisce dvě změny. Většina z Vás už zaznamenala, že MYRKUR je těhotná a zrušila z tohoto důvodu veškerá letní vystoupení. Přejeme jí v nastávající roli jen to nejlepší! Druhými odpadlíky jsou MONSTER MAGNET, jejichž zpěvák jde na operaci mandlí. Je velmi pravděpodobné, že obě kapely se objeví na soupisce pro příští 25.ročník.

Nahradit v tuto dobu obě kapely naprosto adekvátně co do velikosti a žánru bylo prakticky nemožné, ale i přesto se nám podařilo získat dvě hvězdná jména. Těšit se můžete na extrémní all-star trio VLTIMAS, které přiveze letošní desku Something Wicked Marches In, a retro hardrockery KADAVAR, kteří mají před vydáním nového alba For The Dead Travel Fast. Věříme, že obě kapely náš nabitý lineup pozvedly ještě o kousek výš a že si obě vystoupení maximálně užijete.

Jako poslední informaci připojujeme, že Brutal Assault je prakticky vyprodán – poslední vstupenky jsou k dispozici už pouze jako eticket na našem eshopu! Máte poslední šance... do zítra?!Kvůli eliminaci případných front na začátku festivalu apelujeme na využití naší služby fulfillment!

Kompletní PR

01. Something Wicked Marches In (4:28)
02. Praevalidus (3:39)
03. Total Destroy! (2:57)
04. Monolilith (5:25)
05. Truth And Consequence (3:42)
06. Last Ones Alive Win Nothing (5:29)
07. Everlasting (3:40)
08. Diabolus Est Sanguis (3:27)
09. Marching On (5:34)

Sestava:
David Vincent - Vocals
Rune Blasphemer Eriksen - Strings
Flo Mounier - Drums

Vydavatel: Season of Mist Records

aktuálně

diskuze