Desátá deska Machine Head a první video

Machine head - Øf Kingdøm and CrøwnZ Bay Area se hlásí MACHINE HEAD, aby oznámili podrobnosti o nadcházejícím desátém albu Øf Kingdøm and Crøwn, které vyjde 26. srpna 2022 u Nuclear Blast. Deska vyjde včetně 16 různých formátů vinylů, deluxe vinyl box setu (s bonusovými skladbami), CD, kazetami a limitkami digipaku s bonusy. Vinyly dorazí později, až 25. listopadu.

Třináctiskladbové koncepční album se odehrává ve zdecimované futuristické pustině, kde je obloha zbarvena do karmínově rudě. Jádro příběhu stojí na dvou hlavních postavách, kdy se hlavní hrdina, jež ztratí svou životní lásku, vydá na vražedné tažení proti odporné sektě, která je za její vraždu zodpovědná. Druhá postava, pachatel, přišla o matku kvůli předávkování drogami a v důsledku této události se radikalizuje, utrhne se ze řetězu a projevuje se vražedným řáděním. Jejich životy se v albu prolínají.

Zakladatel Robb Flynn k tomu říká: "Machine Head je v současnosti nejsilnější kapelou na světě. Díky mým dvěma dospívajícím chlapcům je moje rodina posedlá úžasným japonským anime seriálem Attack On Titan. Koncept alba byl volně inspirován tímto seriálem v tom smyslu, že v ději neexistuje "dobrý" nebo "zlý" člověk, obě postavy věří, že dělají správnou věc, jak se na jejich bytí sluší a patří, ale nenechte se mýlit, obě páchají čiré zvěrstvo a zlo. Úvodní skladba Slaughter of the Martyr je v podstatě příběhem vzniku hlavního hrdiny."

První videoklip z alba Chøke Øn The Ashes Øf Yøur Hate je tu.


Přispěj do diskuze

Další singl: https://youtu.be/Xz99iio6RdM

aktuálně

diskuze