Disgorge jsou zpátky! (rozšířené info)

Po spoustě fám o comebacku kalifornských DISGORGE to vypadá, že jsou doopravdy zpět, i když bez kytaristy Diega Sancheze.

Nová deska se bude jmenovat And the Weak Shall Perish. Ze zakládajících členů zbyl jen bubeník Ricky Myers, zbytek sestavy tvoří vokalista Levi Fuselier (účinkoval na poslední řadovce Parallels of Infinite Torture), kytarista Erik Lindmark (Deeds Of Flesh) a basák Derek Boyer(Deprecated, Decrepith Birth, Suffocation atd.).

Ve svém vyjádření se Ricky omlouvá všem fanouškům za to, že jim to trvalo tak dlouho. Kapelu těžce zasáhlo úmrtí Bena Marlina a vyrovnat se s tím trvalo Rickymu déle než ostatním. Doteď se přes to nemůže přenést, ale Ben by si prý přál, aby Disgorge pokračovali. Diego se příprav nového alba nezúčastní, má teď vlastní projekty, ale Ricky k němu má maximální respekt. Od svého vzniku v roce 1992 chtějí dělat tu nejbrutálnější muziku, což se prý nikdy nezmění, ať tam hraje kdokoliv a bude to platit i pro novinku, která bude jedna z nejhustších a nejrychlejších věcí od Disgorge. Kromě znovu nahrané Deranged Epidemic bude obsahovat ještě skladby: Through Mutilation Comes Salvation, Of Maggots and Decay, Embalmed in Cryptic Fluid, Plagued by Faith, Saints of Genocide, Vomiting the Larvae, Erosion of Mortality, And the Weak Shall Perish a Tomb of Diabolical Manifestations. Disgorge budou i tourovat a budou hrát i starší skladby (včetně těch, co dřív nehráli). Těšej se na živý hraní a nemůžou se dočkat, až budou fans opět "vykucháni" ;-)

Zdroj.

* "Through Mutilation Comes Salvation"
* "Of Maggots And Decay"
* "Embalmed In Cryptic Fluid"
* "Plagued By Faith"
* "Saints Of Genocide"
* "Vomiting The Larvae"
* "Erosion Of Mortality"
* "And The Weak Shall Perish"
* "Tomb Of Diabolical Manifestations"
* "Deranged Epidemic" (re-recording)

Sestava:
Levi Fuselier - Vocals
Ricky Myers - Drums
Erik Lindmark (DEEDS OF FLESH) - Guitar
Derek Boyer (SUFFOCATION, DECREPIT BIRTH) - Bass

Vydavatel: Unique Leader Records

aktuálně

diskuze