Exorcizphobia hlásí další nahrávky - minialbum (singl venku) a split

ExorcizphobiaOd vydání posledního alba Exorcizphobia Digitotality, kterému se dostalo velice kladného přijetí od fanoušků i médií, se banda mosh z Krkonoš hlásí s dalším studiovým počinem. Nepůjde o další řadové album, ale o EP Friend of Lunacy a následně na něj naváže split s kostarickou thrashmetalovou bandou Heresy.

Proč právě kapela ze Střední Ameriky? "S Heresy už se nějaký čas známe a chováme vzájemné sympatie. Společné splitko jsme domluvili v zimě 2019, kdy jsme byli na společném turné v Rumunsku," říká šéf Exorcizphobie a její zakládající člen Tomáš "Skoří" Skořepa.

Kapela je rozjetá a plná nespoutané energie, kterou chce dostávat ven formou skládání nového materiálu. Na chystaných novinkách nenajdete žádné věci, které prostě zbyly po nahrávání Digitotality. "Jde čistě o nový materiál. Songy byly vytvořeny speciálně pro split s Heresy. Časem se vše vyprofilovalo tak, že nejprve vznikne EP protknuté lejtmotivem legendárního filmu 12 opic a split bude následovat," pokračuje Skoří.

Na nahrávce zanechal výraznou stopu také Bilos, frontman spřátelených Malignant Tumour. Od této bandy uslyšíte cover Missing Rebellion, jenž zazněl naživo i s Bilosem při nedávném opožděném křtu Digitotality. "Bilos také celý materiál produkoval. Nahrávalo se na jaře 2021 v Davosu za dozoru mistra Otyna," říká a doplňuje, že pro kapelu je momentálně hlavním tématem hledání vydavatele. "Doufáme, že Friend Of Lunacy a následný split s Heresy poslouží jako slibný začátek spolupráce."

Jako ochutnávku Exorcizphobia v minulých dnech vypustila do světa singl Stuck Between Realities, celé EP vyšlo digitálně 22. července.

Exorcizphobia - Friend of LunacyEP Friend Of Lunacy

Skladby:
1. Inner Strength
2. Take It Easy
3. Stuck Between Realities
4. Friend Of Lunacy
5. Mentally Divergent
6. The Reckoning
7. Missing Rebellion (Malignant Tumour cover)
8. Friend Of Lunacy (Alternative version)

https://facebook.com/EXORCIZPHOBIA
https://instagram.com/exorcizphobia
https://exorcizphobia.bandcamp.com
https://open.spotify.com/artist/4PfnHGwDHavpK4N6xLEghE
https://youtube.com/channel/UCimYGsw8Awtm4B7gYo66qpA

Celé album Digitotality:
https://www.youtube.com/watch?v=BjUK8y8HPf0

E-mail: exorcizphobia@centrum.cz
Telefon: 00420 733 430 334

aktuálně

diskuze