Gojira a Kvelertak mají split, návrat Solstice rovnou s albem, trailer Mastic Scum, bude Ihsahn produkovat blackové Trivium?

Gojira / Kvelertak - split live ep♫ Roadrunner vydali live split EP GOJIRA a KVELERTAK, které je komplet volně ke stažení na adrese www.roadrunnerrecords.com/splitliveep. Skladby jsou následující: 1.-3. Gojira – L’Enfant Sauvage, The Axe a The Gift Of Guilt, 4.-6. Kvelertak – Kvelertak, Bruane Brenn a Evig Vandrar.
 
Matt Heafy, Ihsahn♫ Proslýchá se, že IHSAHN bude produkovat sólovku, resp. bočák Matta Heafyho MRITYU. A zajímá-li vás, co vlastně frontman TRIVIUM jinak poslouchá, mrkněte sem a budete velmi překvapeni jeho loňským topem!
 
Solstice♫ Britsko-irští smradlavci SOLSTICE mají po patnácti letech od alba New Dark Age ´98 novou desku (27 min. EP), kterou na svém bandcampu komplet streamují. Nahrávali v GN Studios, míchal Richard Whittaker, obaloval Chris Smith (Grey Aria Design Studio) a v pátek vydali Into The Void Records.
 
♫ Dlouholetí rakouští extrémisté MASTIC SCUM vydávají 6/12 páté album CTRL u Massacre Records. Trailer odhaluje, nač se těšit, či naopak proč se mu vyhnout.

01. Controlled Collapse
02. Dehumanized
03. Cause & Effect
04. Brute-Force-Methode
05. D1s3mb0d1m3nt
06. Rebornation
07. Perceptive Illusion
08. Hyper-Detection 2.0
09. Create/Negate
10. The Vortex Within
11. Resurrection

Sestava:
Man Gandler - Drums
Harry Gandler - Guitars
Maggo Wenzel - Vocals
Alexander Schmid - Bass

Vydavatel: Massacre Records

aktuálně

diskuze