Heaving Earth se po šesti letech vrací na pódia. V nové sestavě

Heaving EarthPo šesti letech se pražští deathmetalisté Heaving Earth vrací na klubová a festivalová pódia a poprvé živě představí nové album!

Heaving Earth jsou jedna z nejvýraznějších tuzemských deathmetalových kapel, která s každou deskou posouvá hranice intenzity a kreativity. Pražáci na kontě mají novou, globálně vysoce ceněnou desku „Darkness Of God“, která minulý rok vyšla u Lavadome Productions a která výrazně bodovala u recenzentů i fanoušků v nejrůznějších žebříčcích za uplynulý rok 2022.

Heaving Earth na nadcházejících koncertech představí novou sestavu, která v minulých letech prošla několika zásadními změnami.

Dvojici kytaristů, Tomáše Halamu (Altars Ablaze) a Martina Meyera (Supreme Conception), doplňuje nový baskytarista Tomáš Ledvina a za bicí soupravou bude možné vidět fenomenálního Giulia Galatiho (Hideous Divinity, Nero Di Marte, Mass Infection a mnoho dalších), který „Darkness Of God“ jako host nabubnoval. Za mikrofon se vrátil Michal Kusák (Altars Ablaze, Supreme Conception), který s kapelou v roce 2010 nazpíval debut „Diabolic Prophecies“.

V červnu Heaving Earth v České Republice odehrají dva koncerty (v Praze a Plzni) a také vystoupí na festivalu Brutal Assault.

Nadcházející koncerty v ČR:

HEAVING EARTH, BLIND RULER CURSED LAND, MORTHYMER a WILLHELM GRASSLICH
15. 6. 2023 – Praha, Music Club Jižák
Event: https://fb.me/e/1gVXHLNTc
 Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/596

HEAVING EARTH, INNERSPHERE, SONUM (Itálie) a DORMANT ORDEAL (Polsko)
19. 6. 2023 – Plzeň, Divadlo Pod lampou
Event: https://fb.me/e/2wqm2ZlXU

9. - 12. 8. 2023 – Brutal Assault festival, pevnost Josefov
Event: https://fb.me/e/2zrjmPaJL

aktuálně

diskuze