King Woman křičí v hlomozícím víru bolestivé touhy

img_6218

Americká zpěvačka a skladatelka Kris Esfandiari má venku nový videoklip k písni Psychic Wound v rámci vlastní kapely  King Woman. Po singlu Morning Star se jedná o druhou ukázku z očekávaného alba Celestial Blues, které u  Relapse Records  vychází 30. července.

Psychic Wound opět rozvíjí biblické metafory týkající se osobních bitev zpěvačky. „Psychic Wound je píseň o zaplacení ceny za konzumaci zakázaného ovoce,“ vysvětluje Esfandiari. „Když se touha změní v posedlost, může se vás držet déle, než jste chtěli, a téměř vás připravit o rozum.“

Téma bolavé touhy dál rozvíjí o dva týdny později vydaná skladba Boghz. „Je to píseň o tom, jak může být láska válkou. Snažíte se bojovat o lásku s člověkem, který neví, co to znamená a jak s vámi má zacházet. Zkrátka toho pro něj děláte hodně, ale máte pocit, že to všechno v podstatě dáváte černé díře. Jen se však necháte oklamat a ztratíte se v náruči někoho, kdo o vás nemá zájem,“ řekla pro Office Magazine Esfandiari.

Oba singly mají jedno společné. Jsou více heavy než tajemná Morning Star. Post-metalové dřevorubectví? Pokud je někdo z vás citlivější, před poslechem zapijte prášek proti bolesti hlavy. Pak už se budete jen topit v hlomozícím zmaru.

aktuálně

diskuze