Mono vás z temnoty za světlem vyvedou s londýnským orchestrem

Zvuk virtuózních kytar japonských post-rockových bůžků Mono v harmonickém vztahu s pohádkovými smyčci vás v těchto zlých časech vyvedou z temnoty až ke světlu. Stačí si uvařit čaj, zapálit svíčku, navonět pokoj vonnými tyčinkami a pustit si živé video ke skladbě Nowhere, Now Here. Záznam pořídila značka Ogino Design k příležitosti pozdějšího vydání živého alba Beyond the Past • Live in London With The Platinum Anniversary Orchestra

143867657_10159365249679343_8332951195490885920_o

Beyond the Past, oslava 20. výročí jedné z nejvýznamnějších post-rockových kapel současnosti, jejíž základy byly položeny v Tokiu. A živé album je vzpomínkou na tuto magickou, nezapomenutelnou noc, která se uskutečnila 14. prosince roku 2019 v londýnském kulturním centru Barbican Centre, multiuměleckém areálu, který je tvořen obrovským koncertním sálem, divadly, kiny a knihovnou. 

„Jsme nadšeni, že můžeme odhalit naše nové živé video převzaté z naší speciální show k 20. výročí v Barbican Centre v Londýně 14. prosince 2019,“ řekl kytarista Taka Goto. „Představená píseň Nowhere, Now Here je o směřování ke světlu z temnoty. Je to skladba, kterou jsme chtěli, abyste slyšeli zejména během současné pandemie.“

Výroční koncert v Londýně byl „královskou“ událostí. Epické emocionální erupci japonských oslavenců, které doprovodil The Platinum Anniversary Orchestra, předcházela vystoupení japonských hudebních chameleonů Boris a post-hardcorových Envy. Dalšími účinkujícími byli spříznění blackgaze Francouzi Alcest, britská královna smutku A.A.Williams a nadějná cellistka Jo Quail. Tohle vše pro dvoutisícové sedící publikum. 

Beyond the Past • Live in London With The Platinum Anniversary Orchestra vychází 19. března u Pelagic Records. Součástí balení má být i fotokniha o 40 stránkách. 

aktuálně

diskuze