Nejpochmurnější hudba, pochmurné čtení. Na apríla.

Úvodní edice žánrového festivalu věnovanému tónům nejpochmurnějším se odehraje přímo na letošní aprílový svátek zlomyslného humoru. Jedinečná událost v naší metropoli zažehne svíce u čerstvě obsazeného katafalku. V onen smutkem protkaný večer se stane Praha středobodem pohřebního dění lemovaného slzami, bolestí a zádumčivou melancholií…

Sobotní festival za účasti Pantheïst (UK), Frowning (Ger), Et Moriemur (Cz), Gospel of the Future (Cz), Námöl (Cz) a Borne by Tempest (Cz) zpestří autorské čtení a překlady literární sekce. Podobně tak na vás zapůsobí instalovaná díla umělců s tématikou Funeral Imperial Feast spřízněných.

Akce je výzvou pro hudební fajnšmekry, kteří se vyznají v doom metalu, neb Funeral Imperial Feast přivítá legendu atmosférického synthezátorového funeral doomu, hudebníka a spisovatele Kostase Panagiotou s jeho Pantheïst a také premiérové vystoupení německého smutečního kultu Frowning za účasti čtyř žánrově spřízněných, výše uvedených českých zástupců.

Událost je to jedinečná a počtem osob limitovaná, a proto se příznivcům vřele doporučuje nákup první edice vstupenek - v předprodeji za 650 korun na adrese https://khaaoscope.cz/#/3.

--------------------------------

FUNERAL IMPERIAL FEAST
Pantheïst (UK)
Frowning (Ger)
Et Moriemur (Cz)
Gospel of the Future (Cz)
Námöl (Cz)
Borne by Tempest (Cz)

1. 4. 2023 - Praha, Klub Modrá Vopice

Event: https://facebook.com/events/1556662664850083

Více o akci v tiskové zprávě.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze