Nová deska Khanate

Zúčtování Khanate je na řadě. Před patnácti lety se tato impozantní entita odmlčela deskou Clean Hands Go Foul a nyní se ukazuje, že léta v útlumu byla jen předzvěstí náhlé erupce. Khanate se probouzí a 30. června Sacred Bones Records vyplivnou novou, pátou desku To Be Cruel a opět zúčtují se všemi a vším. Tři písně plné síly utlumit na světě světlo a přivést ho ke zbídačení vznikly ve složení: Alan Dubin (zpěv), Stephen O'Malley (kytara), James Plotkin (baskytara) a Tim Wyskida (bicí).


Přispěj do diskuze

https://www.thequietus.com/articles/32963-khanate-interview
super rozhovor (i úvodník a další kecy), 1-2 koncerty v Evropě jsou v plánu na příští rok, pak možná i víc... tympány a kovový perkuse tam jsou + inspirace Hexadix-systémem - jsem si říkal, že to často zní fakt dost nepředvídatelně ... a pobavila mě současná promofotka - vypadá to, jak když má Dubin O'Malleyho vousy :)

po prvním poslechu velká spokojenost na hranici nadšení :) ... novýho sice asi jen málo - mj. v titulní trochu slyším (O'Malleyho?) vliv moderní (drone) klasiky, zní to skoro jako nějaký žestě, ale asi to bude synťák, nebo něco kovovýho, tympánovitý perkuse atd. ... ale takhle tu negaci nikdo jinej podat asi neumí, nebo se jen přibližuje (Ehnahre, The Poisoned Glass)
+ - souhlas s Washington City Paper: “Khanate offers realism in general and a jazz ensemble’s approach to group interplay in particular.”
pokouší se o mě vykřikovat něco o doom metalový desce roku (nebo posledních 4 let?), ale zatím nic neříkám a jdu si to radši pustit znova :)
název alba bude asi fór / trk / odkaz na To Be Kind od Swans? :)

ty vole! asi nejpřekvapivější návrat od VBE ... na m-archives teda je, že snad už od 2017, což jsem úplně zaspal (jestli to teda vůbec bylo veřejný) ... doufám, že začnou i koncertovat

aktuálně

diskuze