Nové kapely Brutalu - Carcass, Aborted, Taake ad.

Nová várka kapel je tu a začneme s nejmladším jménem, které potěší nejednoho milovníka skvělého thrash metalu. Novozélandští ALIEN WEAPONRY jsou dozajista jedním z nejzajímavějších jmen na současné metalové scéně. Co naplat, že hochům není ani dvacet let, hraje jim to i tak skvěle!

Nebudeme žánrově odbočovat a s dalším jménem se ponoříme tentokrát do více nostalgické vlny. Novinkou Damned If You Do (2018) protáhnou krky američtí veteráni METAL CHURCH!

Novátorským přístupem a progresivními melodiemi pročísne Josefovskou pevnou britská trojice TOSKA, která se nám představí se svým novým přírůstkem Fire By The Silos (2018).

Špína, hnus a zmar nesmí na Brutal Assaultu nikdy chybět, o tu nás nepřipraví ti nejpovolanější, čarodějové z opiových doupat ELECTRIC WIZARD. Se špínou si budeme ještě chvilku hrát a přidáme k ní velkou dávku chladu a temna. Norská mlha se dostaneme po kůži každému, kultovní TAAKE si totiž našli cestu i na Brutal Assault!

Oproti tomu, brutalita a agresivita z Evropských luhů a hájů, za tónů skvělé desky TerrorVision (2018), rozdrtí lebku nejednoho návštěvníka. Belgičtí ABORTED nám přesně ukáží, zač je toho loket. Legendy není třeba nikdy sáhodlouze představovat a v tomto případě nám jistě dáte za pravdu, když řekneme, že britské železo je jedno z těch nejlepších. Zasvěcení jistě tuší, že nás svojí přítomností poctí ikoničtí CARCASS!

Nynější sestava kapel je: A PALE HORSE NAMED DEATH, ABORTED, ALIEN WEAPONRY, AGNOSTIC FRONT, ANNAL NATHRAKH, ANATHEMA, CARCASS, COUNTING HOURS, CYTOTOXIN, DEICIDE, DESTRUCTION, DIABLO SWING ORCHESTRA, EKTOMORF, ELECTRIC WIZARD, GUTALAX, HEILUNG, HIGHER POWER, HYPOCRISY, IMMOLATION, JINJER, JUNGLE ROT, KRISIUN, LIONHEART, MESHUGGAH, METAL CHURCH, MGŁA, MIDNIGHT, MYRKUR, NAPALM DEATH, NECROS CHRISTOS, OF MICE & MEN, OCEANS OF SLUMBER, PERFECITIZEN, RAISED FIST, ROTTING CHRIST, SHAPE OF DESPAIR, SAOR, TAAKE, TANKARD, TESTAMENT, TOSKA, UNFATHOMABLE RUINATION, VARGRAV, WINDHAND, WOLFBRIGADE a WOE UNTO ME.

aktuálně

diskuze