Nově potvrzenými na Brutal Assault jsou Sick of It All, Tesseract a Severe Torture

Sick of It AllIkona proslulé NY Hardcore scény SICK OF IT ALL se stává další potvrzenou formací pro Brutal Assault 2014. Ani po více než čtvrt století existence nepostrádají SOIA nic z toho, co je učinilo jednou z nejrespektovanějších kapel světového hardcoru. Autenticita, neúprosnost a věrnost svým kořenům. To jsou pilíře, na nichž tato smečka funguje od svých začátků v osmdesátých letech. V současnosti SOIA pracují na novém albu, které by rádi představili již v létě na BA festivalu.

Jednou z nejzajímavějších kapel současné progresivní scény jsou bezesporu britští TESSERACT, kteří bývají považováni za jednoho z průkopníků hudebního stylu „djent“. Formace složená z brilantních hráčů dokáže stavět kolosální hudební celky, což předvádí i na své nové desce, která vyšla v tomto roce a nese název Altered State.

Dnešní třetí novou kapelou se stávají holandští deathmetaloví nestoři SEVERE TORTURE. Populární formace servíruje svým posluchačům brutal death metal zaoceánského střihu, to vše s nezbytnou dávkou melodií a chytlavosti. Tyto atributy dělají ze SEVERE TORTURE hojně vyhledávaný cíl předních evropských festivalů, Brutal Assault nevyjímaje.

01. Clobberin' Time
02. Injustice System!
03. Sanctuary
04. Scratch The Surface
05. Us Vs. Them
06. The Deal
07. Just Look Around
08. Ratpack
09. World Full Of Hate
10. Pushed Too Far
11. GI Joe Headstomp
12. Never Measure Up
13. Chip Away
14. Busted
15. Locomotive
16. My Life
17. Friends Like You
18. Relentless
19. No Labels
20. Built To Last

Sestava:
Lou Koller – vocals
Pete Koller - – guitar, back vocals (choirs etc.)
Craig Setari – bass, back vocals (choirs etc.)
Armand Majidi - drums

Vydavatel: Century Media Records

aktuálně

diskuze