Novinky u Modern Day Babylon, info k albu Levin Minnemann Rudess, nová skladba Wintersun, Rivers of Nihil debutují

Přemek - Modern Day BabylonMODERN DAY BABYLON mají nejen nový web moderndaybabylon.net, ale také nového basáka Přemka. V plánu je do konce roku také nová deska a tour.

LEVIN-MINNEMANN-RUDESS♫ Nové album LEVIN-MINNEMANN-RUDESS - známé také pod jménem LMR - bude obsahovat bonusové DVD s wavy, bonus songem, záznamem studio-jamu Tonyho Levina (basa King Crimson) a Jordana Rudesse (klávesy Dream Theater), rozhovory ad. Toto vše 5. září, další info na levinminnemannrudess.com a ukázku k tomu.

WINTERSUN jsou neúnavní a mají venku novou skladbu The Way of the Fire připravenou pro přímé pokračování předchozího alba s prozaickým jménem Time II. Aktuálně se kapela nachází na severoamerickém turné s Fleshgod Apocalypse, Arsis a Starkill.

♫ Konečně se rozhýbávají i pensylvánští RIVERS OF NIHIL a 15/10 u Metal Blade vyprdnou Erikem Rutananem produkovaný debut The Conscious Seed of Light. Obal maloval “mighty” Dan Seagrave. Momentálně Rivers jedou s Wretched, Abiotic a Allegaeon tour, další je čeká v říjnu s Dying Fetus, Exhumed, Devourment a opět Abiotic.

1. Terrestria I: Thaw
2. Rain Eater
3. Birth of the Omnisavior
4. Soil & Seed
5. Central Antheneum
6. Mechanical Trees
7. Place of Serpents
8. Human Adaptation
9. A Fertile Altar
10. Airless

Sestava:
Jake Dieffenbach - Vocals
Brody Uttley - Guitars
Jon Kunz - Guitars
Adam Biggs - Bass/vocals
Ron Nelson - Drums

Vydavatel: Metal Blade Records

aktuálně

diskuze