Nový webový magazín o tetování je na světě

Vážení čtenáři a příznivci obrázků na lidské kůži,

tetování se nekompromisně dere na výsluní a postupně se vymanilo z pout subkultur a stalo se celokulturním fenoménem. Setkáváme se denně s tetováním, tetovanými či tatéry, nebo alespoň slýcháme toto kouzelné slovo, které znají už i malé děti.

Kolik z nás ale ovšem ví a uvědomuje si, jaké množství práce za zhotovením tetování stojí, jak se co dělá, co symbolizují dané motivy, odkud se berou symboly, jaká je historie tohoto umění? Kolik z nás se někdy potřebovalo či chtělo něco dozvědět o péči, o barvách, strojcích, ale i o zajímavostech a kuriozitách? Tyto otázky a mnohem více vám nyní zodpoví nový web, kompletně se věnující tetování ve všech směrech jeho problematiky.

Pro všechny milovníky tetování, ale i ty, kteří chtějí objevovat nové obzory či se kulturně vzdělávat, je spuštěn nový internetový portál www.tetovani66.cz, který se pokusí obsáhnout vše, co vás zajímá.

Najdete zde rozhovory s předními i méně známými tatéry, dozvíte se o tom, jak se tetování dělá, čekají na vás zajímavé informace ze všech koutů světa, které se tetování týkají. Dále zde najdete kompletně obsáhlou problematiku historie tetování v různých kulturách, výklad motivů a symboliky, rozhovory se celebritami či rekordmany, kteří v oboru tetování vynikají nad ostatními. Kromě nepřeberného množství článků na vás čeká obsáhlá galerie s více než pěti tisíci fotografiemi tetování, pohledy do zákulisí fenoménu tetování a pod pokličku mistrů tatérů.

Pro registrované uživatele web nabízí celou řadu výhod, od diskuzí po možnost sdílení profilů, přes soutěže, kde budete moci každý měsíc vyhrát tetování od jednoho z registrovaných studií.

Vše, co jste kdy chtěli o tetování vědět, přináší www.tetovani66.cz.

aktuálně

diskuze