Phantoms of Pilsen vol.8 - limitované vstupenky v prodeji

Phantoms of Pilsen 8

Od dnešního dne máte možnost objednat si první vstupenky na letošní osmý ročník Red Raven Phantoms of Pilsen. Jedná se o striktně limitovanou sérii 35 kusů vstupenek za nejnižší dostupnou cenu 690 Kč a to pouze přes tento web nebo po objednání na e-mailu (zde možné domluvit také osobní předání). Vstupenka je platná na oba hlavní dny festivalu a dále díky ní získáte slevu 50% z ceny vstupenky na čtvrteční Warm-Up party, kde vystoupí celkem 4 kapely (prozatím oznámené jsou AGRYPNIE (Ger) a HARAKIRI FOR THE SKY (At)). Warmp-Up party tedy NENÍ v ceně festivalové permanentky !!!

Ostatní návštěvníci Warm-Up s klasickou vstupenkou z předprodeje budou mít nárok na 25% slevu.

Klasický předprodej se rozjede během měsíce června (dostupné budou i vstupenky na jednotlivé dny - stejně jako loni v limitovaném počtu kusů). Níže vidíte rozpis cen vstupenek, jak byl stanoven pro tento rok. Lehkému zdražení jsme se bohužel nevyhnuli. 

Krom klasického bankovního převodu je letos poprvé možné platit také prostřednictvím služby Pay Pal a to přímo po využití objednávkového formuláře v sekci VSTUPENKY, nebo formou Pay Pal platby na e-mail tickets@phantomsofpilsen.cz .

Více info na našem webu: www.phantomsofpilsen.cz

Více info v příslušné sekci.

Ceny vstupenek RED RAVEN PHANTOMS OF PILSEN vol. 8:

- limitované edice (35 kusů): 690 Kč (50% sleva na Warm-Up party)
- dvoudenní vstupenky od června: 850 Kč (25% sleva na Warm-Up party)
- dvoudenní vstupenky na místě: 950 Kč

Warm-Up party (pouze na místě): 250 Kč

Ceny jednodenních vstupenek budou oznámeny později.

aktuálně

diskuze