Phantoms of Pilsen vol.8 - poslední informace

Vulture IndustriesPhantoms of Pilsen vol.8Festivalová sezóna 2014 ještě neskončila !!!

Rok 2014 je ve znamení již osmého ročníku metalového festivalu zaměřeného převážně na skutečné undergroundové perly. Festival Phantoms of Pilsen vol.8 se i letos uskuteční v sále hospody Pod Kopcem okrajové čtvrti Plzně - v Božkově coby kamenem dohodil od známé likérky. Po lehkém oťukání v roce 2013 se letos stává pevnou součástí festu také Warm-Up party, která vypukne již ve čtvrtek 23. 10. 2014 v plzeňském klub Parlament přímo v centru města. Jako každý rok i letos budeme na našem webu přidávat k již zveřejněným nové tipy k návštěvě míst v Plzni a okolí, aby vaše návštěva nabrala i jiného nejen hudebního rozměru. Samotné místo konání se pak budeme snažit i letos malinko vylepšit a nabídneme například kompletní pokrytí areálu bezdrátovým připojením. Využít se budeme snažit také zahradu přidruženého pozemku, aby vaše setrvání bylo co možná nejpříjemnější.

Co se týká hudebního obsazení, přivítáme letos v roli headlinera po čtyřech letech norské TAAKE v čele s maniakálním Hoestem. Zahrají znovuobnovení CENTINEX že Švédska, v jejichž případě půjde teprve o druhé vystoupení od opětovného vkročení mezi aktivní uskupení. Poprvé se v ČR představí další black metalový skvost norského ug - ENDEZZMA, která sklízí obrovské úspěchy zejména na západ od našich hranic. Z temných koutů podzemí pak přivítáme čerstvé skvosty jako rakouské TRIUMPHANT či Němce NOCTURNAL WITCH, jejichž účasti si velmi vážíme. ATTIC budou naopak představovat více heavy metalovou tvář letošních Phantoms. Kapela, která zbořila Holandský Roadburn se v ČR představí taktéž poprvé. Pozadu nezůstane ani samotná Warm-Up party v čele s rostoucí AGRYPNII, která slaví malé jubileum výročním turné.

Veškeré podstatné informace naleznete na našem webu www.phantomsofpilsen.cz // tickets@phantomsofpilsen.cz

Vstupenky jsou letos k dispozici za 850 Kč na oba hlavní dny. Warm-Up party není zahrnuta v ceně vstupenky, ale každý návštěvník, který se prokáže platnou vstupenkou na PoP8 dostane při vstupu na Warm-Up slevu. Ke slevě vás vstupenka opravňuje také na říjnový koncert všem dobře známých VULTURE INDUSTRIES (Nor), který se uskuteční v Plzni v Divadle Pod Lampou a to v pátek 3. 10. 2014. Zde vás vstupné se zakoupenou vstupenkou na PoP8 vyjde na pouhou polovinu ceny, tedy 100 Kč.

Kompletní PR

aktuálně

diskuze