Severals v novém videu hledají cestu z vnitřního utrpení

SeveralsSvět se pomalu vzpamatovává z dlouhé koronavirové krize a pomalu se vrací zpět ke kulturnímu životu. S tím se i pojí počátek nové éry Severals, kteří dne 25. 3. 2022 vydali svůj nový singl Storm, který je zároveň první vlaštovkou z plánovaného debutového alba Algorithm, které by mělo vyjít v druhé polovině tohoto roku.

“Každého někdy někdo zraní. Někteří z nás však mohou být zraněni tak, že se mohou dostat do bodu, kdy se bolest stává všudypřítomnou. Stávají se z toho otupělí, dokonce to přijímají.” To je téma, do kterého se snaží singl Storm vtáhnout svými emotivními pasážemi vedenými Domonikovým zpěvem a agresivními kytarovými riffy.

Tento singl, a celé album, byl nahrán v soukromém studiu českého producenta Pavla Chyšky, který spolupracoval s tuzemskými kapelami jako jsou Fall from Everest nebo Lighthouse Keeper. O mix a master se postaral australský producent Lance Prenc, který má na svědomí desky kapel jako Polaris, Alpha Wolf, Diamond Construct nebo Thornhill. Videoklip k písni napsal, natočil a zpracoval, jako tomu tak bylo i ve všech předchozích případech, frontman kapely Dominik Fencl, který zde odvedl znamenitou práci s vizuálními efekty. Hlavní hrdina příběhu, herec Štěpán Staněk, je ztracen uvnitř své mysli a bloudí napříč různými místy/portály, dokud nenalezne cestu ven ze svého vnitřního utrpení.

www.severalsofficial.com
https://spoti.fi/2v21d37
https://www.youtube.com/channel/UCSfQXCau_EmWEe6IX1_ASZQ
https://www.facebook.com/svrls/
https://www.instagram.com/weareseverals

aktuálně

diskuze