Sharon den Adel maminou, nová deska Chthonic a boty Slayer od Nike

Sebastian BachSEBASTIAN BACH si sice pochvaluje nahrávání nové desky, ale i přesto ji pousouvá na konec září.

BORN OF OSIRIS nebyli vpuštěni do Kanady takže museli odvolat koncerty s AUGUST BURNS RED.chthonic

♫ Dohromady se dali i Holanďané PICTURE (heavy metal), v květnu vydají Warhorse.

♫ Taiwanští CHTHONIC jsou ve Sweet Spot Studios a pro Spinefarm Records točí Takasago Army s Rickardem Bengtssonem (Arch Enemy, Nemesis).

7 horns 7 eyesBasick Records vydají v Evropě (v americe Century Media Records) objev ze Seattlu 7 HORNS 7 EYES, který je popisován jako opethovský djent, Throes Of Absolution vyjde na podzim, zahostoval si Jeff Loomis.

CROWBAR odpískali účast na Summer Breeze festivalu (18-20/08), důvodem je úmrtí v kruhu blízkém kapele, které tam změnilo plány na celé léto.

ONE-WAY MIRROR - Guillaume Bideau (Mnemic), David a Franck Potvinové (Lyzanxia, Phaze I), Dirk Verbeuren (Soilwork) a Loic Colin (Scarve, Watcha) — jsou ve studiu.

♫ Víkendové vystoupení v Polsku ruší i SODOM – kytarista Bernd "Bernemann" Kost je v nemocnici, důvod hospitalizace zatím není znám.Slayer Nike

Michail Gorbačov má 80. let a na oslavu narozenin mu v Londýně zahráli SCORPIONS svůj dobový hit Wind of Change.

Sharon den Adel se 30/03 stala šťastnou maminkou klučiny Logana Arwina Westerholta, který se sice narodil cca o 5 týdnů dříve, ale oboum se zatím daří výborně. Gratulujeme.

The Brooklyn Projects a Nike Dunk High stvořili tlapky inspirované deskou SLAYER Reign In Blood. Edice je limitována na 666 párů.

aktuálně

diskuze