Silveria a Korn jsou ve při, info o deskách The Night Flight Orchestra a Helloween, Al Jourgensen je Surgical Meth Machine

Helloween - My God-Given RightDavid Silveria♫ Hardrocková oddychovka Björna Strida a Sharlee D' Angela THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA chystá pro Coroner Records druhou desku Skyline Whispers.
 
♫ 15. studiovka HELLOWEEN dostala název My God-Given Right a vyjde 29/05 u Nuclear Blast. Opět se točilo na Tenerife v MiSueno Studio s Charlie Bauerfeindem, obal dělal Martin Häusler (Bon Jovi, Queen, Gotthard), speciální edice jej bude mít ve 3D.
 
Al Jourgensen nehodlá odpočívat a založil si projekt SURGICAL METH MACHINE, ke kterému si přizval i dlouholetého spolupracovníka Sama D'Ambruosa.
 
David Silveria se soudí se svými bývalými kamarády z KORN. Žaloba je postavena na tom, že jeho odchod v roce 2006 byl pouze dočasný a ve chvíli, kdy se chtěl vrátit, byl odmítnut. Jelikož prý má ale stále ve skupině určitá vlastnická práva, rád by se přes soud dozvěděl kolik skupina vydělala a získal z toho podíl.

aktuálně

diskuze