Videa Sirenia a Saille, frontman Vektor zatčen, Lethal jako Killing Rabies, zemřela zpěvačka Therion

Therion - Johanna MårlövVektor - David DiSanto♫ Powermetalisté Lethal jsou sice na odpočinku, ale vokalista Tom Mallicoat a kytarista David McElfresh mají stále hudební choutky s KILLING RABIES, na Facebooku si můžete stáhnout jejich čtyřskladbové RP.

♫ Dnes, 03/06, ve věku 38 let zemřela na rakovinu bývalá vokalistka THERIONJohanna Mårlöv (zpívala na Lemuria/Sirius B).

David DiSanto, vokalista a kytarista progresivních thrasherů VEKTOR byl zatčen na Scion Rock Festu v Memphisu (Tennessee), podle hochů z Municipal Waste (kteří tam taktéž hráli) prý proto, že házel piva (samozřejmě v plastovém kelímku) na jakéhosi přítomného křesťanského demostranta.

♫ Norsko-španělští symfoničtí metalisté SIRENIA mají nové video ke skladbě Seven Widows Weep ze šestky Perils Of The Deep Blue (28/06, Nuclear Blast Records).

♫ Video ke skladbě Blood Libel udělali melodicky černočerní Belgičané SAILLE, video režíroval Nicolas Daenens, který už dříve s nimi dělal na skladbě Plaigh Allais. Video je z dvojky Ritu (18/01, Code666 Records).

01. Blood Libel
02. Subcutaneous Terror
03. Fhtagn
04. Upon The Idol Of Crona
05. Sati
06. A Titan's Sacrifice
07. Haunter Of The Dark
08. Runaljod
09. Ritual Descent

Sestava:
Didier Vancampo - Bass
Gert Monden - Drums
Reinier Schenk - Guitars
Dries Gaerdelen - Keyboards
Jonathan Vanderwal - Vocals, Guitars
Dennie Grondelaers - Vocals

Vydavatel: Code666

aktuálně

diskuze