War From A Harlots Mouth skončili, Rivers of Nihil singlují, Man Must Die mají Cavaleru, High On Fire mají… „něco“

High on Fire - studio♫ Včera jsme postovali video z hostovačky Mitche Harrise na nových Soulfly, dnes to je naopak, tentokrát hostoval Max Cavalera, a to na nahrávané desce Skotů MAN MUST DIE, která v říjnu vyjde u Lifeforce Records.

♫ Dalšími, kteří jsou/byli ve studiu, jsou HIGH ON FIRE. Ti právě s Kurtem Ballou dokončili ne vyloženě oficiální nahrávku, ale… „něco“. Prý se ještě neví, zda to je jen předprodukce, zda něco z toho půjde na nějakou kompilaci/soundtrack nebo EP pro Scion A/V. Uvidí se. Sympatický přístup.

War From A Harlots Mouth♫ Už to proběhlo v diskuzi, ale je to fakt, po včera zveřejněných ukončení činností God Forbid a The Chariot, jsou dalšími v řadě naši oblíbění Němci WAR FROM A HARLOTS MOUTH. Nejde, jak kapela uvedla, o oficiální rozpad, jde o pauzu, zamrazení, takže nadejde-li nutkání do toho opět naskočit, stane se. WFAHM v prosinci odehrávají poslední koncerty, z nichž ten brutalovský byl dokonce pětistý. Kytary a paličky ale na hřebíčku viset nebudou, máme očekávat nějaké okolní projekty.

♫ Dost smutku, na přebití téhle zprávy si dejte konečně uveřejněnou skladbu Rain Eater z debutu RIVERS OF NIHIL The Conscious Seed of Light. O nadcházejících plánech kapely jsme psali nedávno, vše v záložce historie.

1. Terrestria I: Thaw
2. Rain Eater
3. Birth of the Omnisavior
4. Soil & Seed
5. Central Antheneum
6. Mechanical Trees
7. Place of Serpents
8. Human Adaptation
9. A Fertile Altar
10. Airless

Sestava:
Jake Dieffenbach - Vocals
Brody Uttley - Guitars
Jon Kunz - Guitars
Adam Biggs - Bass/vocals
Ron Nelson - Drums

Vydavatel: Metal Blade Records

aktuálně

diskuze