Lunaris

Album jsem neslyšel a asi ani nemám důvod poslouchat, ale podle mě byla tahle kapela průměrná odjakživa a hype okolo nich jsem nikdy nepochopil. Zdravím marast. :)

Chvíli je to zajímavé, originální, ale po cca 15 minutách poslechu začne organismus produkovat protilátky a je čas to vypnout. Vidím v tom ale spíš vlastní nedostatečnost v nepochopení jak textů tak i hudby. Zajímavé s těmi promomateriály, nejdřív mě napadlo, že nejspíš label chtěl napsat něco zajímavého a nevěděl co, ale na archivech je uvedeno, že si to vydávají sami. To se jim tedy nepovedlo. Na druhou stranu, pokud se tohle samo považuje za BM, tak hoši možná chtěli nahodit takovou tu elitist pózu, která k tomu ve 20 letech asi patří.
Teď zkusím ještě ten zde zmiňovaný Direwolf... no, asi taky nic pro mě. :-)

Nevím no, složku primitivnosti to splňuje, ale lesní atmosféra tomu chybí. Belus tam osobně tolik neslyším. Autor se spíš snaží o melodie ve stylu Hvis Lyset Tar Oss a kupodivu to (ne)funguje.

Hype to určitě není, minimálně druhé album Nordkarpatenland je famózní. Jako člověk, který nikdy pořádně nefandil moderní tvorbě DsO a jejich klonů, a má to radši old school, jsem z toho nadšený. Tohle je taková klasická Fenrizovina, jeden riff za druhým. Jde z toho ohromná energie. Slyšel jsem jednu skladbu z připravované desky a ta mě, přiznávám, tolik nenadchla, tak uvidíme.

Bordel, smrad a špína... typickej BA, mj. jeden z důvodů, proč tyhle monstrózní akce stojí za hovno.

Enslaved po albu Isa nebrat. Uvážíme-li, že začínali vlastně už jako děti, tak se vykrádání MH zpětně jeví jako to nejlepší, co mohli udělat. Frost je sice ok, ale na pohádkově naivní debut se nechytá ani trochu. :)

   Sud:
spis bych rekl, ze v mode je ted vyzdvihovani starejch kult (a "kult") kapel zcela bez ohledu na kvalitu, protoze proste kult prece
  
pěkný :-)
Zrovna Root jsou ale v pohodě, nebojím se to nazvat kvalitní hudbou... teda minimálně do doby, než odešel Blackie, byli. Novější desky jsem moc neposlouchal. Živé provedení se někomu líbit nemusí, ale spousta lidí od nich právě tohle čeká. Se říká, že si u nás neumíme vážit toho, co máme - což jsou i Root, které v zahraničí uznávají daleko více než u nás - vždycky jsem myslel, že je to blbost a takové to čecháčkovství, ale možná kdo ví něco na tom být může.

"Přece jen, co tam?" :-)))
Navážení se do Root ještě nevyšlo z módy?

Ty vole, no já jsem fakt megačurák, prošvihnout koncert Possessed. Si to jdu hodit normálně.

I kdyby lezl ten člověk na podium kolikrát chtěl, tak to žádného muzikanta neopravňuje k tomu, aby mu tam dával kopačku nebo jinak na budku. Od tohohle by tam měli být pořadatelé. A pokud nejsou, tak pomůže nějaká zábrana - v Abatonu už jsem takové viděl.
Samozřejmě to mohla být nešťastná náhoda, ten dotyčný třeba pak opravdu špatně upadl nebo co, ale však toho zpěváka taky nešetří za vraždu, ale za ublížení na zdraví s následkem smrti.
Přeju mu ten chládek, ať si všichni uvědomí, že dávat někomu kopačku není úplně košer a že se vážně může něco stát.

aktuálně

diskuze