bukake

v brně pade platících, což včetně nás všech příjemně zaplnilo klub, atmo paráda a to, co předvedly všechny tři kapely, jsem už dlouho neviděl. v mých očích tohle stálo i za velkej provar, kterej díky předchozí plusový akci bude naštěstí jen minimální.

nemůžu se dočkat, až si poslechnu záznam.
a hodně doporučuju Microvomit, jejich noiseová-dronová improvizace postavená na kontrastu hlukovejch smyček a dynamickýho bubnování ala Zach Hill (ciiikalova inspirace hodně očividná) byla fakt tlak.

z novýho materiálu Staer a Child Abuse jsem nadšenej. až na dřeň.

bod pro kotka za andyho stotta.

   brutusáček:
pořád to beru jako vytržený song z celého kontextu a smrdí to catchovinou :)) uvidíme, meshu si jen tak nenecham vzít :))))
  


přesně tuhle reakci jsem od tebe čekal. já na to samozřejmě jsem taky zvědavej, ale tady se má očekávání trochu přismažila na levným oleji. catch smrdí (nebo spíš voní) cokoliv, co od tý doby vydali. je to jejich současnej rukopis a to je v pohodě... ten riff už ale smrdí recyklátem několika dalších riffů z Obzenu. zní to strašně genericky. jak melodie a riffáž, tak způsob, jak na sebe jednotlivý části skladby navazujou. napadlo mě, jestli jim někdo nechtěl uškodit tím, že vydal nějakej syrovej, nedodělanej materiál, kterej při nahrávání obzenu při dostatečný míře sebekritičtnosti pustili k ledu. ale žádný dementi jsem nezaregistroval..

   bizzaro:
bukake: got-djent.com/article/meshuggah-new-track-intentionally-leaked strasna mrdka
  


+1
já se teda pořád opakuju, ale přijde mi to jako strašnej recyklát. potem to smrdí příšerně. zajímalo by mě, komu takovejhle "marketing" prospěje. na druhou stranu, co jsem koukal na stránky godtjent, kam nejspíš chodí spíš mladší publikum, tak tam to hýřilo nadšením. meshuggah jsou v tý dnešní záplavě jedna z mála kapel, která mi dovede "uniklým" materiálem či oznámením data vydání nový desky zvýšit krevní tlak. teď jsem ale spolehlivě v klidu.

příjemná deska.

když už se citujou Chil Abuse, tak bych zmínil spřízněný Staer, který právě s Child Abuse pojedou Prahu a Brno a který mi Morkobot drnčivými spodky a svým kytarovým prasáctvím připomínaj, když už si je zrovna poslouchám. víc stoner, víc noise-rock tak, jak je obvykle chápanej. ne tak silná intoxikace pošahaným retro-modernismem (jako v případě synťáky využívajících Child Abuse). z dalších věcí zmiňovaných na Marastu bych v souvislosti s touhle kapelou vypích třeba Helm Alee (ale jejich debut). jinak tu a tam mi Morkobot evokujou Deverovku, burácivá nalomenost a drive. ty dvě basy dělaj svý, ale taky tlačej k určitýmu způsobu hry.

a ty MoHa! bych brutusáčku bral hodně s rezervou.

tak kámoši do chladnýho deště Tim (Hecker) & Ben (Frost) vystoupí v rámci multimediálního festu Multiplace v Bratislavě. Frost 6.5. a Tim Hecker (spolu s Thomasem Ankersmittem a Philem Niblockem (sic), kteří mimochodem hrajou i na jednom z večerů Stimulu) o den později. cena 9 éček a skoro nikdo o tom doteď nevěděl. dovedete si představit ten poprask, kdyby to dělali v rámci Stimulu?

od týhle kapely max ty stařičký demáče.

aktuálně

diskuze