chuckie - profil nenalikován

Plasmodium jsem možná taky mohl zařadit, je to poměrně krásný. a mix bych teda rozhodně neladil, by ztratilo část kouzla)

Je to v pohode, takovej spravne zlej grind kterej dava jasne najevo, kde jsou jeho vzory ale proste to bavi. Ale zajiste je za tim i dostatecna delka, mit to 40 minut tak uz si to asi tak neuziju. A ten vokal ma koule :)

Tvle, ti nový Fyrnask nezněj blbě!
Jsem je viděl na Funkenflugu 6 let zpátky, a tam to bylo dost o hovně, resp. si z toho pamatuju dost béčkové kombo WITTR a Ascension, ale tohle album je docela dobrý.
Smrdí to o něco více Islandem (tentokrát v dobrým slova smyslu), není to tak monotónní atd.
Určitě ještě poslechnu a možná i přikoupím, a naschval dám šanci i starším deskám, jestli jsem si tehdá neseděl moc na uších.

jo,je to slusny, delka adekvatni. kdyby ot melo byt delsi, asi bych chctel, aby ot jeste vic kopalo

Některý desky Trap Them jsem měl celkem rád, tak teda zkusím. Zvlášť, pokud tam není nějaký trapný HC štěkání, ale pořádnej vokál :)

   brutusáček: co mu jenom ten covid udělal  
nic, ba že nic, to Olde zaujal
#marastpoetry

Šéf píšící "bahno" a nikoliv zpívánky a honění, co mu jenom ten covid udělal.... :D

Zrovna čtu už druhej díl Pád Hyperionu. Náhoda nebo záměr technojádra? :-)) Kluci to teda berou kua vážně. Na fotce všichni symbiotický kruciformy... label s názvem Time Tombs, hmmmm dobré...
Díky, slechnu.

Příjemná a nenáročná epická muzika. Ta natahovaná rozevlátost má svoji atmosféru a baví mě víc než ty blackmetal momenty, který chápu ale, že tam z ideového hlediska musí být. Naštěstí jich ale není tolik :) Není tam nic moc k objevování a deska funguje víceméně už na první poslech, přesto se mi kupodivu drží v playlistu už docela dlouho. Spíš než Enslaved vidím jistou pocitovou paralelu se Solstafir :)

stream EP https://youtu.be/shvTvXJm248

aktuálně

diskuze