js.

Ván teď vydávají takovýhle věci?.o to mě překvapuje asi nejvíc

ITNE bych teda nenazval "vrstevním slabých míst s trapnými", jasně, něco už je naivní, ale většina je pořád super

dle ústeckých regulí bych to teda měl ještě dva měsíce poslouchat, ale tak dovolím si názor pro lidi, co poslechnou víc než 10 alb ročně:
vůbec bych nezmiňoval Varga a asi ani raw, naopak to vidím jako velmi povedený worship Blut Aus Nord (tzn. je to lepší než jejich věci asi tak za psoledních osm let), plus třeba v první skladbě cítím z basy/vybrnkávání podobné věci jako u VBE/Code (což může být náhoda). a proto bych se taky nebál mluvit o tom, jak to je poskládaný a nazvučený, ta atmosféra z toho leze právě díky tomu, že to je poměrně precizně ošetřený melodicky, harmonicky, produkčně (ten vokál z propasti vs pokroucenej riff vs monotónní automat v druhý skladbě je krása), i když to je jednoduchý

nejlepší cascadian byla Fauna přece!

to je dobrej tip, ten fanweb, a díky za echo, jsem zvědav, co/jestli z nich vypadne..

bavilo mě předchozí album a tohle mě napoprvý nějak zklamalo, ale takhle s odstupem dobrý. baví mě teda spíš, jak je to melodicky postavený a vrstvený, než že bych v tom viděl nějakej velkej tlak.

jsem ten Berg úplně zazdil (popravdě asi dost proto, že mi přišlo nepravděpodobný, že by Davis byl v CZ třikrát za tři měsíce), ale z tvého popisu to úplně nezní na jeden z koncertů roku) zkusil jsem toho Xenakise a až tak mě to nebavilo, byť naživo by to určitě bylo lepší a na víc poslechů taky

lol.
no ale když koukám, jak ta stránka promuje Eternal Hate Fest, je mi jich míň líto)

vida, zajímavý... Innode jsem viděl v Innsbrucku, popis sedí a myslím, že to bylo fajn.

MC Yallah + Debmaster jeden z koncertů roku i přes slabý PA, flow naprosto vražedná

a včera v Polomu Pavel Zlámal, Ziúr a Elvin Brandhi top, Zlámal naprostá magie na saxofon a ty dvě likvidovaly.

myslím, že to je docela popular opinion, zvlášť mezi lidmi, co "odrostli" metalu. upřímně řečeno, kredit Ulver mimo metalovou scénu prakticky neexistuje. například za ty roky, co sleduju/jezdím na festivaly "experimentální" elektroniky, byli snad jen jednou na Donaufestu. média je skoro nepokrývají. v hodně věcech s tebou souhlasím, ale ten prvoplánovější přístup k artové (nebo jak to říct) elektronice je nakonec docela specifickej.) nebaví mě to už poslouchat, ale myslím, že mezi lety 01 a 11 udělali pár dobrých a zajímavých skladeb. ten jejich aktuální synth pop ale vůbec nedávám.

hustý. popravdě kdyby nějakým způsobem zbořili hyperpop, mohlo by to být super, ale takhle to působí jak celý Shining, vždycky krok od něčeho fakt skvělýho... je tam jeden motiv, kterej mě fakt baví, ale jinak je to málo přehnaný, takže to působí trapně. škoda no.

Plasmodium jsem možná taky mohl zařadit, je to poměrně krásný. a mix bych teda rozhodně neladil, by ztratilo část kouzla)

aktuálně

diskuze