mIZZY

Jako nejdřív jsem byl celkem nemile překvapený tím, jaké "oplodňováky" to místy jsou, ale to album fakt není blbý. Asi nic, co bych si osobně opakovaně pouštěl, ale ten poslech jsem přežil a celkem si ho aji užil. Ty tvrdší songy, kterých je fakt spíše méně, to naopak příjemně osvěžují.
Jen teda nechápu, co to je dnes za módu vydávat hodinu a půl dlouhý alba (zdravím Iron Maiden). Poslední dvě skladby jsem už fakt prozíval.

Zrovna v tomhle videu chybí úplný začátek, hlavně jak sypali Cursed Salvation, což bylo úplně nejlepší. Celej ten set byl asi o 10 minut delší. Ale hustý, až teď mi došlo, jak moc jsem se do toho setu ponořil a užíval si ho, protože bych ani neřekl, že těch nových songů hráli tolik, a nakonec bez dvou věcí dali skoro celé nové album.

Hej, já tomu taky nevěřil, ale kupodivu to fakt dává mega dobře. Když to srovnám s tím, jak "zpíval" některý věci v Praze, tak to je úplně jinej zpěvák. Jako to tvrzení, že je "nejlepší zpěvák kapely" asi hodně křivdí Kvostovi, ten je furt přeci jen o dost dál. Ale nebýt tohodle jednoho songu, tak jsem s ním DHG žel naživo neviděl. A když srovnám ty tři gigy s Aldrahnem, tak Vicotnik je momentálně mnohem, ale mnohem lepší. A hlavně k tomu fakt super samply, super výkon dalších hudebníků. Fakt ta kapela má konečně naživo opravdu přidanou hodnotu.

A jasný, že velryba je savec, to jsem napsal fakt kreténsky. Snad aji opravím, protože teď vypadám jako dement :D Bylo to myšleno každopádně tak, že je mořskej živočich, od kterýho bys čekal, že bude chutnat jako ryba, ale opak je pravdou.

Komplet to tu bude snad v pátek, jelikož je v plánu zeď každý den zveřejnit kecy z dalšího dne festivalu.
Jako jeden dlouhý článek by to bylo nekonečné :)

Jsem si naschval zase pustil Lowgazers, a i když nějaká originalita toho alba je celkem zpochybnitelná, prostě kurva šlape jak cyp a fakt mě i po těch letech baví. Novince fakt už nemám v plánu věnovat, pravděpodobně minimálně do konce roku, a kdo ví zda vůbec, jakékoliv poslechy. False Highs, True Lows jsem si teda taky pustil a ok, ale protočit ho opět asi rovněž neplánuju. Lowgazers ale hned drtím znovu. Jasný, že se kapela nechce opakovat a snaží se někam posunout, ale docela doufám, že příští album bude trochu smysluplnější. Naživo bych si to ale dal rád i tak.

Fotky jsou jen z okolí klubu, to zajímavější přijde později :)

Hej, i když jsem podobnou příchuť čekal, kupodivu žádný z těch piv po plejtváčích koulích nechutnalo.

A já si teda v ČR pokaždé, i když jsem měl rezervaci na konkrétní čas, vyžral skoro hodinovou frontu, kde jsem musel čekat i s lidma bez rezervace, protože to měli všichni v píči, pak čekal dalších 20 minut na výsledek testu a ještě je musel přemlouvat, ať mi dají papír s výsledkem v angličtině. Na Islandu jsem přišel, prohodil s týpkem pár vtipů a za dvě minuty šel do prdele. Úplně jinej přístup.

Člověk nachystá článek, a hned se to začíná rušit :(

Debemur Morti rozhodně hypu mega přispěli. Ten label má totálně výborný promo a hlavně ho už jenom kvůli BAN a dalším kapelám sleduje fakt prakticky každej.

Tvle, teď jsem to poslechl ještě jednou, a mám jasno. Nejhorší deska kapely. Fakt mě to baví čím dál méně. A nejen ty industrial vsuvky, ale aji samotnej metal. Hlavně ty pomalý pasáže na mě prostě nefungujou absolutně vůbec. Pryč od toho.

Voivodgrind za mě dobrý! Jinak škoda toho zvuku, někdo, kdo vůbec neslyšel nahrávku, se asi měl těžko čeho chytat. Aji další kámoši, co nás už viděli víckrát, si stěžovali, že tentokrát tomu fakt skoro nerozuměli. Pár věcí se teda posralo a se sypačkama Perfe a Contrastic se nelze měřit, ale tak úplnej průser to snad ze strany kapely, aspoň podle toho, co jsem slyšel na pódiu, úplně nebyl. Zkoušek prý bylo více, ale já holt kvůli výletění stihl jen jednu :)

aktuálně

diskuze