vanena

   bizzaro: a hlavne, Brut po dvou letech recka? ;)  
Přesně tak, CC nehodlám poslouchat, ale tohle je UdáLOst!

   kotek: Jako není to úplně zlý, ale na víc než letmej poslech mě to teda nenavnadilo...  
Nebudu ti lhát, jako v mnoha případech, nemuset na to psát recenzi, asi si to podruhý taky nepustím. Ale je to lepší, než se to tak z jedničky zdá. Pokud to nepřeženou pasírci s rozsahem, mohla by velká deska být něco pro mě.

   bizzaro: Za me TE davaj Krallice tvrde na prdel  
No tvl, a jak!

A PŘITOM NEUVĚŘITELNĚ SKROMNÍ!!!!!!!!

♄ mám nejradši, Reacciones Paganas mě furt baví, i první Luna Ilena y radiacion, ale na první poslech bych možná víc doporučil Sigilos de oscuro poder. Ty nahrávky jsou docela krátký většinou, a řekl bych, že všechny stojí za to.

Trance to asi není, možná něco jako disco-darkwave?

Ondro, pičo (říkám pičo, ale slyšíš: kamaráde), tohle je jasných 100 procent a jedna z nej bubenických onanií, co kdy uslyšíme. Ptám se, za co jsi jim ubral těch 15 bodíků od dokonalosti, neboť vím, že zvažuješ se zlatnickou precizností každý bod. Já to nechal zrát ty dva roky a teď to hraju každej druhej den, geniální album. Pro mě nejlepší Car Bomb.

Haha, tak mgla mi o dost přijde vlezlejší (páč je to pro mě jedna z nejvlezlejších kapel vůbec), necropole a cenotaphe jsou trochu jinde, Aara mi připadá určitě mnohem líp technicky udělaná a pestřejší, i když taky osobně preferuju trochu víc zastřenější zvuk. Zkus, není to ztráta času, i když ti to nemusí sedět.

   Opat:
vanena:
Abych si na album vzpomenul za 10 let, takových alb bude kolik za rok? 2?


Tak nevím, když se podívám jen do svého playlistu za poslední dva dny, tak tam mám alba z let 2005, 2014, 2012, 2007, 2013 atd... ale určitě tam v roce 2030 nebude Autarkh. :-))
  


Hodně bych se divil, kdybych si v roce 2030 vzpomněl, že nějaký Autarkh kdy existovali...

Máš recht, taky mě to velice rychle omrzelo

Abych si na album vzpomenul za 10 let, takových alb bude kolik za rok? 2?

aktuálně

diskuze