Autor: 75 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
split

AHUMADO GRANUJO / UTOPIA - split

Satan banán se konečně dočkal reedice na CD. Poděkujme Spidermanovi, který mu dal hmatatelnou podobu. A nemohu psát o ničem jiném, než o vynikajícím bookletu AG. Bambino di Praga is back! Zakuklená hlava Nikkiho Laudy [Nikki Lauda - ležící, spící (ovšem zde s otevřenýma očima aneb Čert nikdy nespí)] - pomocí nástrojů počítačové chirurgie přetvořena v hlavu Pavoučího muže. "Vítáme Vás na palubě Boeingu 747 společnosti GoreCore Mafia. Jmenuji se Kapitán Katáni a přeji Vám příjemný let na FUGU!" Destilace, konzumace, nikotizace, degustace. Náhle se rozsvítí nápis 'Připoutejte se, prosím!'. Trochu zazmatkuji, ale naštěstí mi ihned pomáhá sličná stevartka Mája. Po hodině letu jdu vykonat potřebu. Vcházím na pánské záchody. A hle, za okýnkem se skrývá hlava ufona! Místnost zaplní bílá záře. Pak už si nic nepamatuji až na spiráli, šestky a obrácenné kříže. No nic budu si muset vzít své prášky na spaní - rohy....
Naštěstí je tu ráno. K snídani si připravím Granulado a pospíchám do práce. "Doktore", křičí na mne sestra "naléhavá operace na šestce". Běžím na sál, procházím sterilizací, nasazuji rukavice značky Vygumado. "Mozková zástava, doktore Pitvo". "Jak se to stalo"? odpověděl jsem. "Našli ho v letadle na toaletách," odpověděl první asistent. Pohlédnu na obličej pacienta nastole a nevěřím svým očím... je to můj bratr Jeffrey D.

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

NEJ report?

2 RR & PZX: Ale ode me si poradit nenechal, kdyz psal report na Phantasmagoria Feast...
BTW: To ale neni poprve co RR pise recenzi na objednavku. Jake jsou tve podminky (pro pristi report... :o))) ?

to jsou ti vydavatelé tak brutální??? ;-))

to jsou ti vydavatelé tak brutální??? ;-))

a clenove vcetne Ladise ti pridou postou na kousky a jeste budou na titulu CeDecka ;)

hm... to by mohli vydat Faiu..... no zkusím jim to poslat......

podle mě jeden z největších goregrind labelů vůbec, vydávajících tuny nahrávek, v těch se nestíhám orientovat já, ale prostě.:"jestli to neni nejchorobnější gore humus, tak nám to neposílej"..

neznám.... :´-( osvět(l)i mi to

Tvé hodnocení:

Tagy:

Ahumado Granujo

aktuálně

diskuze