Autor: 10 Uživatelé: 5 Tvé hodnocení: hodnoť
Nice To Eat You

FLESHLESS - Nice To Eat You

Čurby mne danajsky podaroval tímhle diskem (jeho již 43. titul) jsa si vědom, že tuhle chásku opravdu nemusim. Matroš je trošičku stravitelnější než předchozí bláznivé výstřelky (nejšťavnatější arcidílo pořídili FLESHLESS pro kompilaci Czech Assault – Relapse records, kde by jejich prostor daleko více slušel třeba ALIENATION MENTAL či !T.O.O.H!), za což asi může přítomnost živého bicáka. Nevím, jestli se ex-MORTURovský Vitýs nějak podílel na kompozičním procesu, ale je to opravdu trochu snesitelnější. V žádném případě mě však neházejte mezi jezeďáky, kteří řadí FLESHLESS spolu s KRABATHOR a HYPNOS k české špici. Serou mě tyhle lopaťáci, jejichž debilita je neomezená. Tělesa jako CONTRASTIC či IMPERIAL FOETICIDE jsou pro ně asi příliš avantgardní resp. extrémní???
Proč se FLESHLESS na to kurvení metalu nevyserou??? Proč se domnívají, že 5* zrychlené „Koulelo se koulelo“ prohnané kytarovými efekty znamená metal??? Láďa má sice dobrou barvu hlasu, ale před pěti lety si vymyslel jedno frázování a nedá na něj dopustit… Sice vokalista je zdatný textař, který dokáže sesmolit pár řádků ve studiu při nahrávání, ovšem jeden můj známý prohlásil, že i CANNIBAL CORPSE maj na „Tomb Of The Mutilated“ inteligentnější texty. Z důmyslných hrátek pádlařů je mi taky na blití… K deskám FLESHLESS patří cover, tentokrát „Hřbitov“ od ROOT. Tyhlety sedlácké vtípky mi též unikají. U ROOT (už původní autor je dostatečně homo), MORTICIAN, OLYMPIC mi to je ukradený, ale ten MASTER’S HAMMER, to se nedá odpustit! Obal je opět dílem mistra Lhoty, a tak opět ke každému balení dostanete malého esesáčka zdarma (koresponduje to snad s křtem tohoto unikátního počinu, kde frontman věnoval mnou velmi preferovanou teplou píčovinu všem metalákům, punkáčům a SKINHEADŮM???).
Podtrženo sečteno, na světě je další jezeďácká kravina pro drsný METALÁKY a východní Němce. Ale určitě si na tom taky vytřepou palici americký punkáči z Nashville.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Fleshless

aktuálně

diskuze