Autor: 100 Uživatelé: 75 Tvé hodnocení: hodnoť
Here Among Thorns

FLESHTIZED - Here Among Thorns

V regálech po světě neleží moc desek, které by mě sejmuly takříkajíc bez pardonu. Američtí FLESHTIZED udělali talířek, který se pěkně sluní na 1. fleku loňského topu. Vlastně všechny jejich předchozí počiny se vymykaly a právem náležely mezi přední místa. Jenže tihle magoři po demu "Tower Of Pain" a MCD "Divide & Conquer" uvařili placku, jež všechno strhá. Je to fakt nehorázný, jak dokáže tahle palba pocuchat duši (v poZZZitivním slova smyslu).
FLESHTIZED sypou to, co mi přesně sedí. Totálně zahuštěnej peklařskej natlakovanej technickej death metal. Je až nemožný, s jakou lehkostí vysílají k posluchačovi kvanta energie, jak si pohrávaj s jeho kardiovaskulárním systémem... FLESHTIZED jsou tři maníci, kteří kandidujou na profesuru našlehanýho deathu (kterou již dávno vlastní jistý Trey, Pete, Eric - ne náhodou zmiňuju tuhle smrtku). Jsou to strašný chlubilové (stejně jako MORBID ANGEL), protože stejně jako jejich vzorové (z desky je dost nápadně cítit, odkud vítr vane) se mají opravdu čím "vytahovat" a zároveň nezapomínají na brutální složku svýho projevu (což je opět paralela s andílkama). Jinými slovy s agresivitou zacházejí velice inteligentně, aby fanda byl propečenej pěkně z obou stran. Na disku se válí osm songů + cover MORBID ANGEL (jak jinak), a sice nesmrtelná "Rapture", kterou chlapci hrajou trošičku pomajc, ovšem s precizností vlastní původním autorům.
Kdybych měl vyzdvihnout jednoho favorita, nebylo by to zcela jednoznačný, protože každá skladba má něco, čím dokonale usmrcuje. V titulním trháku člověka odrovná dost drsný sólo. FLESHTIZED nejsou případem, kdy se do muziky rvou nepromyšlená sóla za každou cenu... Jediným pomálačem je "Feral Earth", avšak v tejhle skladbě naleznete basový výjezdy ála DiGiorgio (už na MCD vystrkoval basák růžky hodně vysoko) a samozřejmě kopákovej koberec. Jinak se furt sype, což se hodnotí.
Tímhletim diskem šoupli laťku na hranici únosnosti, takže jsem zvědavej, s čím přijdou příště, protože tomuhle nátisku se vyrovnaj jen HATE ETERNAL a MORBID ANGEL.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Fleshtized, Here Among Thorns, death metal

aktuálně

diskuze