Autor: 65 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
The Tele Tele Tubbies

GRACE - The Tele Tele Tubbies

Tak, další partička ze slezského regionu. Název GRACE mi něco říká, ale nějak si to nemůžu dát do souvislosti. Celá grupa se točí kolem jistého Daffyho, jehož jméno je mi také nějaké povědomé, ale rovněž si jej nedokáži zařadit... To nám to tedy pěkně začíná :-)
Klávesové intro zní hodně zajímavě a neméně zajímavěji se mi jeví i ostatní hudební náplň. Melodického death není nikdy dost a tak se GRACE rozhodli podpořit právě tento, u nás docela minoritní žánr. A že jim to jde! Ze začátku jsem si říkal, že půjde o nějaký opruz, ale spletl jsem se, GRACE se mi docela líbí. Pravdou je, že některé postupy mají do originality daleko asi jako já k bibli :-), ale na druhou stranu nepůsobí nějak přehnaně křečovitě, vše je takříkajíc v normě. Samozřejmě, že i nějaký ten originálnější a celkově povedenější rifík se zde najde. Občas si kluci vystřihnou i malinko tvrdší pasáž, která působí jako malé osvěžení. Celkové vyznění skladeb je velmi přesvědčivé. Sice si nemyslím, že by deska nějak přehnaně vyčnívala z řady, ale rozhodně to není žádný průser, ze zahraničí lezou kolikrát daleko horší věci. Celou nahrávku, jako pilíře most, podpírá vynikající zvuk, který mě velice mile překvapil. Ne na demu, ale i na oficiální desce by rozhodně nedělal ostudu!
Otřesným dojmem však působí obal, podle kterého bych si desku nevzal ani zadarmo, je to fakt o ničem. Taky nevím, koho napadlo použít za ústřední téma Tele Tubbies. Sranda musí být, ale co je moc, to je moc, navíc k melo deathové kapele se takovéto parodie moc nehodí…
Poslední informace hovoří o rozpadu této formace, ale Daffy se nevzdává a hledá členy pro další pokračování. Nezbývá než držet palce!

5 / 17:35

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Grace

aktuálně

diskuze